Haberler Simülasyon

Microsoft Flight Simulator Top Gun: Maverick DLC’si ücretsiz olarak yayınlandı!

Microsoft’un uzun zamandır beklenen Top Gun: Microsoft Flight Simulator için Maverick genişlemesi artık tüm oyuncular için ücretsiz. Top Gun DLC’si oyuncuların pilotaj becerilerini test etmek için Çarşamba günü geldi.

Ücretsiz güncelleme, F/A-18E Super Hornet için bir Top Gun: Maverick Edition görünümü, Super Hornet için üç eğitim görevi ve hatta zorlu bir uçak gemisi indirme görevi içeriyor. Eğitim görevleri, Microsoft Flight Simulator oyuncularının Top Gun: Maverick’te bulunan sınırsız kalkışları, yüksek hızlı manevraları ve düşük irtifa gösterilerini öğrenmeleri için tasarlanmıştır.

Eğitim bittiğinde, kanyonlardan ve dağların üzerinden yüksek hızda uçuş yapmanızı test edecek beş zorluk var. DLC, Mach 10 hızına ulaşabilen hipersonik bir uçağa erişimi ve Dünya atmosferinin ikinci en düşük tabakası olan stratosfere uçma görevini de içeriyor.

Microsoft Flight Simulator için yeni Top Gun güncellemesi artık Xbox Series X / S, Xbox Cloud Gaming ve PC’deki tüm oyuncular için ücretsiz olarak sunuluyor.Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X