Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS) RPG / MMORPG

BioShock: The Collection Epic Games Store’da Belirli Bir Süre İçin Ücretsiz Oldu!

BioShock: The Collection şu anda Epic Games Store’da ücretsiz. Sürpriz oyun, Epic’in Mega İndiriminin bir parçası olarak verdiği ikinci “Gizemli Oyun” oldu. Bioshock geçen hafta ücretsiz olan Borderlands 3’ün hemen ardından geliyor. BioShock: The Collection’ı kitaplığınıza eklemek için 2 Haziran Perşembe Türkiye saati ile gece 03:00’a kadar vaktiniz var.BioShock: The Collection, DLC’nin her parçasının yanı sıra meşhur üçlemenin yeniden düzenlenmiş versiyonlarını içerir. Derleme, Epic’in tüm yıl boyunca sunduğu en iyi ücretsiz oyunlardan biridir. Orijinal BioShock, Xbox 360/PS3 döneminin en sevilen birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. BioShock Infinite’in daha karmaşık bir mirası var; bazı hayranlar orijinaline uygun olduğuna inanırken, diğerleri bunun kaçırılmış bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bu arada BioShock 2, Irrational Games yerine 2K Marin tarafından geliştirildi, bu yüzden kitap ayraçlarından farklı bir havası var. Bununla birlikte, BioShock 2, serinin sunduğu en iyi hikayelerden biri olan Minerva’s Den DLC’ye sahip.

Bir Steam Deck’iniz varsa, BioShock: The Collection elde taşınabilen cihazda oldukça iyi performans gösterecektir. Epic Games Launcher’ı Steam Deck’e kolayca yükleyebilir ve BioShock: The Collection gibi ücretsiz oyunlardan yararlanabilirsiniz.

BioShock: The Collection’ı yükledikten sonra Epic’teki tüm oyun fırsatlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Mega Satış, yılın en büyük satışlarından biridir. Final Fantasy VII Remake Intergrade, Deathloop, Ghostwire: Tokyo, Kena: Bridge of Spirits ve daha pek çok önemli oyun için fırsatlar sunuyor. Ayrıca, yüksek fiyatlı tüm oyunlarda ek %25 tasarruf edebilirsiniz. Kuponu kullandıktan sonra hesabınıza bir yenisi eklenecek, böylece bir aylık indirim boyunca sınırsız kuponunuz olacak.

Epic başka bir gizemli oyun daha verdiği için önümüzdeki hafta Epic Games’i tekrar kontrol etmeyi unutmayın. Mega İndirim sırasında şimdiye kadar sunulan iki ücretsiz oyunun kalitesini göz önünde bulundurursak, dikkat çekici bir oyun daha bekleyebilirsiniz.Kaynak

0
0
0
0
0
1
0

Bir cevap yazın

X