Haberler

“Resident Evil 4 Remake” Resmen Duyuruldu.

Capcom efsane oyun serisine yeni bir remake geliyor. 2005 yılında yapına Resident Evil 4 Remake ha geldi ha gelecek derken State of Play yayınının sonunda yapılan duyuruya göre Resident Evil 4 Remake (24.03.2023) tarihi için en sonunda resmiyet kazandı. 

Korku, Macera ve yer yer Aksiyon oyunu severler koltuğumuza kurulup efsanenin dönüşünü heyecanla beklemeye başlayalım çünkü 24.03.2023 günü hep beraber zombi avına çıkıyoruz.

2020 yılının sonlarından 2021 yılının başlarına kadar olan zamanda yeniden yapım Resident Evil 4 ile alakalı bolca söylenti yayılmıştı. Resident Evil 3 Ramake (2020) hayranların tarafından beğenilmeyip çok büyük ölçüde eleştiri de almıştı. Bu yüzden Proje Japonya menşeli M-Two stüdyosundan alınmış ve Capcom şirketinin ekibine devredilmişti.

Resident Evil 4 Remake versiyonun 24 Mart 2023 tarihinde satışa sunulması beklenen oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacağı ve PlayStation VR2 desteğinin de bulunacağı açıklandı. Görsellik ve karakter modellemelerinde belirgin farklılıklar fragmanda göze çarpıyor. Kontroller açısından modern hale getirilecek iken, özüne sadık kalınacak bir yeniden yapım olacağı belirtildi. Ayrıca daha önce yapılan Resident Evil 2 (2019) ve Resident Evil 3 (2020) remake versiyonlarındaki gibi oyunda farklılıkların olacağı net bir şekilde anlaşılıyor.

Resident Evil 4 Remake, Capcom tarafından kısa bir tanıtım fragmanı ile resmen duyuruldu. Yayılan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak video göze çarpan noktalar şimdilik bunlar. Merak edilen daha bir çok noktaya şimdilik değinilmemiş, yayınlanacak yeni haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Sizin yeni Resident Evil 4 Remake oyunundan beklentileriniz neler yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR