Haberler

Blood Bowl 3’ün Erken Erişim Lansmanı Ertelendi

Futbol megaviolence strateji oyunu Blood Bowl 3’ün tam sürümü Şubat 2022’ye kadar çıkmayacak olsa da, bu ay için bir Erken Erişim sürümü duyurulmuştu. Bu artık geri çekildi. Cyanide Studio’daki Blood Bowl 3 ekibinin Twitter’da açıkladığı gibi , “Geçen Haziran ayındaki kapalı beta ve tüm geri bildirimleriniz önemli iyileştirmeleri belirlemek ve bunlara odaklanmak için inanılmaz derecede yardımcı oldu ve görünüşe göre PC’de erken erişimi duyurduğumuzda biraz fazla iyimserdik. Eylül 2021 için.”

Blood Bowl 3 ilk olarak 2020 çıkış tarihi ile ortaya çıktı , daha önce 2021’e ertelendi ve temelde herhangi bir şişirilmiş domuzun mesanesi kadar sık sıklıkla sahaya atıldı . Cyanide, “Birincil endişemiz, oyun piyasaya çıktığında sunacağımız oyun deneyiminin kalitesidir ve bu kalite hedeflerine ulaşmak için yeterli zaman ayırmak istiyoruz. PC’de erken erişim.

“Önümüzdeki haftalarda yeni bir sürüm penceresiyle size geri döneceğiz.”

Bu yılın başlarında Blood Bowl 3 ile uygulamalı olarak çalıştım ve koçların hakemle tartışabilmeleri ve bazı ayrıntılı oyuncu özelleştirme seçenekleri gibi eklemelerden keyif aldım. Bununla birlikte, AI yerine yalnızca geliştiricilerden birine karşı oynamam gerekiyor ve yeni bir Blood Bowl’dan gerçekten istediğim şey gelişmiş AI. Üzerinde çalıştıkları buysa, istedikleri kadar sürebilirler.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR