Haberler

Escape From Tarkov: Deniz Feneri Haritası ve Arena Modu güncellemeleri

Battlestate Games, Lighthouse genişletmesi, yeni baskın tüccarı, Arena Modu ve Operasyonel Görevler dahil olmak üzere Escape From Tarkov’un gelişimi hakkında oyuncuları bilgilendirmek için 1 Nisan 2022’de Twitch‘te bir podcast düzenledi.

Escape From Tarkov‘un COO’su ve baş geliştiricisi Nikita Buyanov, başlangıçta bu podcast için daha fazlasını planladıklarını ne yazık ki ertelendiğini söyledi. Gelecek hafta daha fazla geliştirme haberi duyurulacağını iletti.

Escape From Tarkov'a gelen yeni baskın tüccarı The Lightkeeper. Ve Deniz Feneri'ne yakından bakarsanız, arka planda karanlık, gölgeli bir figür görebilirsiniz. Bir tarikatçı mı yoksa bu harita için planlanan patronlardan biri mi?
Escape From Tarkov’a gelen yeni baskın tüccarı The Lightkeeper. Ve Deniz Feneri’ne yakından bakarsanız, arka planda karanlık, gölgeli bir figür görebilirsiniz. Bir tarikatçı mı yoksa bu harita için planlanan patronlardan biri mi?

Nikita , Deniz Feneri genişlemesinin sadece fiziksel deniz feneri alanını değil, Su Arıtma Tesisi alanlarını da kapsayacağını söyledi. Bu yamada ayrıca yeni bosslar ve yeni bir Raid Tüccarı’da eklenecek. Nikita, neredeyse hazır olduklarını ancak yeterince hazır olmadıklarını söyledi (belki de önümüzdeki hafta bize göstermeyi umdukları içerikler ile ilgili olabilir ama bunu kesinlikle bilmiyoruz). BSG’nin Raid tüccarını tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyacı var. Bu tüccara gelince, onunla konuşmak için Deniz Feneri’ne erişmeniz ve bir öğeye sahip olmanız gerekecek. Basit bir görev olmayacak.

Ek olarak, genişlemede keşfedilecek birçok yeni bina ve alan olacak. Lighthouse genişletme tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Ek olarak, genişlemede keşfedilecek birçok yeni bina ve alan olacak. Lighthouse genişletme tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Arena Modunun geliştirme aşamasında olduğu söylenildi. Nikita oldukça iyi durumda olduğunu ve tüm tasarımlarda anlaştıklarını söyledi. Bu yıl için büyük bir sürüm olarak nitelendirdi ve mümkün olan en kısa sürede oyunda olmasını istiyorlar. Arena modu güncellemesi hakkındaki gelişmeleri ilerleyen zamanda yeni bir güncelleme bloğumda bahsediyor olacağım.

Air Droplarda bir güncelleme alıyor. Oyuna yeni bir air drop fişeği eklenilmesi planlanıyor. Sınırsız air-drop’ta arama yapma olanağınız olmayacak ama Nikita sınırın ne olduğunu söylemedi. Daha fazla ayrıntı vermese de, farklı tipte air droplar da olacak.

Yayın içerisinde bizlere bir yeni silah tanıttılar Rhino Revolver farklı uzunluklarda ve farklı kalibrelerde geleceğini söylediler. Nikita, Arena Moduna’da çok yakışacağını söylüyor.

TarkovTV podcast’inin tamamını buradan izleyebilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR