Rehberler Spor

MLB The Show 22 En İyi Atış Kontrolü

MLB The Show 22: Tümsekten gerçekten kurtulmak istiyorsanız, kendiniz için en iyi atış kontrol şemasını seçmeniz gerekir.

MLB The Show 22’de , bir as atıcı ile köfte fırlatan biri arasındaki fark, gerçek becerilerinizden daha fazla atış kontrollerinize gelebilir. Oyunun tüm farklı yönleri arasında – vuruş, saha ve diğerleri – kontroller söz konusu olduğunda en fazla seçeneğe sahiptir. Bu iyi bir şey, çünkü herkesin tercihini muhtemelen bulacağı anlamına geliyor, ancak bunu yapma süreci göz korkutucu olabilir. Bu kılavuzda, MLB The Show 22 için birçok farklı atış kontrolünü parçalayacağız, böylece vuruşları üçüncü vuruşa bakarak en güvenilir şekilde bırakmanıza izin veren birini seçebilirsiniz.

MLB The Show 22 – Atış kontrolleri açıklandı

MLB The Show 22’de beş atış kontrol şeması vardır ve oyunun vuruş kontrolleri gibi , bunlar basit ve arcade benzerinden gerçek hayattaki atışın derin simülasyonlarına kadar uzanır. Bazıları acemiler için oldukça hantal görünecek, bu yüzden sizin için doğru olanı bulmaya özen gösterin.

MLB The Show 22 Atış Kontrolü

Nokta Atışı

Nokta atışı, tüm kontrol şemalarının en yenisi ve dürüst olmak gerekirse en hantal olanıdır. Bu, serinin emektarı olup olmadığınızı ve oyundaki en derin sim deneyimine hazır olup olmadığınızı seçebileceğiniz şemadır. Ancak bu deneyim kolay gelmiyor. Tüm şemalarda olduğu gibi, sol çubukla sahaya nişan alacaksınız, ancak zor kısım sürecin geri kalanında ustalaşmak. Sağ çubuğu kullanarak, belirli bir adımın fırlatma hareketini basitleştirilmiş bir şekilde yansıtmak için ekranınızda bir daire içinde bir şekil izleyeceksiniz.

Bu, her adım türünün kendi fırlatma hareketine sahip olduğu ve bu planın zamanlamasını ve takibini başarılı bir şekilde bulmanın, çok fazla beceri gerektiren kapsamlı bir deneyim olduğu anlamına gelir. Bu, uzman oyuncuların favorisi olsa da, şahsen bunu savunulamaz buluyorum ve sadece oyunun en seçkin oyuncularına tavsiye ederim.

Metre

Sayaç atışları biraz eski moda geliyor, ama bence iyi bir şekilde. Sayaç eğimi ile bir adım seçersiniz, onu yerleştirirsiniz, ardından eylem düğmesine üç kez basarsınız – bir kez güç ölçeri başlatmak için, bir kez sayaç doldukça güç seviyesini seçmek için, ardından bir kez daha imleç hızlı bir şekilde geri döndüğünde başladı, sonuçta sahanın doğruluğuna karar verildi.

Eğer yardımı olacaksa, bunu Madden’i tekmelemek gibi düşün. Daha iyi, daha az sargılı sürahilerin hem gücü hem de doğruluğu yakalaması daha kolay olacaktır, bu da sürahi iyi bir kalibre olduğu sürece bunu çok kullanışlı bir şema haline getirir. Ancak bu, daha az veya yorgun sürahilerin daha zor zamanlar geçireceği anlamına gelir.

Sadece Analog

Sadece analog adım, nokta atışı ve ölçülü adımın bir karışımı olarak düşünülebilir. Ekrandaki bir komut isteminde sarmanızı takip etmek için hala sağ çubuğu kullanırsınız, ancak bu hareket, metreye benzer şekilde, iyi zamanlamaya bağlı olarak daha basit bir dikey hareketle yapılır. Nokta atışı çok dağınıksa ancak düğmeye basmaktan daha dokunsal bir şeye sahip olmayı tercih ediyorsanız, saf analog için gereken akıcı sağ çubuk hareketi iyi bir seçimdir, ancak yine de aşinalık için ölçüm cihazına bağlı kalmanızı öneririm.

Vuruş

Vuruş muhtemelen gruptaki en kötü seçenektir. Bu basit, ancak neden teklif edildiğine dair güçlü bir kanıt oluşturmaz. Teorik olarak, nokta atışı atışının yüksek beceri tavanı, büyük oyuncuların sonunda onu tercih edeceği anlamına gelir. Ancak nabız sadece hantaldır ve hiçbir artısı yoktur. Bir adım tespit ettikten sonra, hızlı dönen bir daire en küçük boyutuna ulaştığında işlem düğmesine basmanız gerekir.

Ne kadar küçük olursa, adım o kadar doğru olur, ancak elit sürahilerde bile daire o kadar hızlı atıyor ki neredeyse komik. Nabız atışları bir karnaval oyunundan fazlası değildir ve göz ardı edilmelidir.

Klasik

Klasik vuruş kontrolleri gibi, klasik atış, yeni oyuncular veya orta derecede karmaşık bir şey aramayanlar için çıplak kemik, basit nokta seçeneğidir. Satış konuşması ile bir satış konuşması, konumunu seçer ve teslim edersiniz. Güzel ve kolaydır ve diğer çeşitli atış kontrol şemaları tarafından sunulan diğer tüm mini oyunlar ve ekrandaki komutlar hakkında endişelenmek istemiyorsanız harika bir seçimdir.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR