Genel Haberler

PlayStation State Of Play, 3 Haziran’da Gerçekleşecek!

Sony, önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bir PlayStation State of Play yayınını duyurdu ve PSVR2 için oyunlar da dahil olmak üzere yeni duyurular bizleri bekliyor. Yaklaşık 30 dakika süreceği söylenen etkinlik 3 Haziran Cuma günü Türkiye saati ile gece 01:00′ da gerçekleşecek.

Duyuru, sunumun neler içereceği konusunda çok fazla ayrıntı içermiyordu. Bir PlayStation Blog gönderisi, “üçüncü taraf ortaklarımızdan heyecan verici açıklamalar ve ayrıca PlayStation VR2 için geliştirilmekte olan çeşitli oyunlara kısa bir bakış” olacağının sözünü verdi. Bu, Sony’nin VR olmayan birinci taraf oyun serilerini görmeyeceğimiz anlamına gelebilir. Muhabir Jeff Grubb, Street Fighter 6’nın ilk çıkışını göreceğimiz yerin burası olabileceğini söyledi.

Bu etkinlik, diğer E3 Dışı olmayan etkinliklerin ortasında yer alıyor ve Xbox-Bethesda Vitrini’nin rekabet etmesinden bir süre önce gerçekleşecek. Bu yıl geleneksel bir E3 yok, ancak birkaç yayıncının ve platform sahibinin ne olursa olsun Haziran ayında gerçekleşecek etkinlikleri duyurduğunu görüyoruz.

Sony sürekli olarak God of War: Ragnarok’un bu yıl piyasaya sürmeyi hedeflediğini söyledi. Bu, birinci taraf oyunların potansiyel olarak yokluğunu kayda değer kılıyor, ancak Sony kendi oyunlarını sergilemek için ayrı bir etkinlik planlıyor olabilir.
Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

1 Yorum

  • […] PlayStation VR 2’nin ne zaman piyasaya çıkacağı belli olmasa da PSVR 2 ön siparişlerinin hızla tükeneceği kesin. Sony henüz ön siparişleri resmi olarak açmadı, ancak istekli müşteriler haber ve duyurularından doğrudan haberdar olmak için kaydolabilirler. PSVR 2 yeni bir ürün olacağı için, gelir gelmez haberdar olmak, ön siparişte yer almanın anahtarı olabilir. Ayrıca, VR başlığı için gelecek oyunlara bir göz atmak için 3 Haziran’da gerçekleşecek olan State of Play yayınını kaçırmayın. […]

Bir cevap yazın

X