Haberler Oyun

Grand Theft Auto V artık 10 yaşında

Grand Theft Auto V 10 yaşında. Rockstar Games bu dönüm noktasını GTA Online için yeni içeriklerle onurlandırdı, ancak ne yazık ki GTA VI hakkında hiçbir şey söylemedi. Grand Theft Auto V’in PlayStation 3 ve Xbox 360’ta ilk kez piyasaya sürülmesinden ve hemen ardından Grand Theft Auto Online’ın yayınlanmasından bu yana tam 10 yıl geçti. Rockstar Games bugün X’te açtığı bir başlıkta hayranlarına teşekkür etti ve onları “GTA V’in birden fazla konsol nesli boyunca başarılı olmasının nedeni” olarak nitelendirdi.

Geçtiğimiz hafta Rockstar, GTA Online için yıldönümü anısına yeni içerikler duyurdu: yeni kıyafetler; GTA V temalı silah kaplamaları; ekstra modlar; GTA+ üyeleri için Bravado Hotring Hellfire adlı bir stok araba; ve belirli görevleri oynamak için diğer koleksiyonlar ve bonuslar.

GTA 5 artık 10 yaşında Grand Theft Auto V 10 yaşında

Rockstar, oyunların sürümlerini sonraki iki nesil Xbox ve PlayStation’a gönderdi ve hatta ışın izleme gibi grafiksel yükseltmelerle yol boyunca işleri geliştirdi. Ayrıca Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition’da serinin ilk üç 3D girişinin hatalı yeniden yapımlarını piyasaya sürdü ve daha sonra düzeltmek zorunda kaldı.

Ne yazık ki Rockstar geçen yıl geliştirme aşamasında olduğunu doğruladığı Grand Theft Auto VI hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Oyunun 90 dakikalık görüntülerinin ve kaynak kodunun sızdırılması dışında, oyunla ilgili bilgiler çok azdı. En son Rockstar, rol yapma sunucularını desteklemek için mod geliştirici ekibi Cfx.re ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir