Haberler

Nintendo, yaklaşmakta olan büyük oyunlar için mali raporlarını onayladı.

Nintendo’nun en son mali raporunda, şirket bazı onaylar yayınladı ve duyurulan oyun sürümlerinin belirtilen zaman içinde geleceğini bildirdi.

Kirby and the Forgotten Land, Splatoon 3 ve Bayonetta 3 gibi büyük oyunların tümü hala 2022 sürümleri için listede. Listelenen yayın başlıklarından sadece birkaçı 2022’de tarih belirledi.

Klasik karakterin başrolde olduğu bir açık dünya RPG’si olan Kirby and the Forgotten Land, 25 Mart’ta gösterime girmeye hazırlanıyor. Tek oyunculu bir macera RPG’si olan TRIANGLE STRATEJY, 4 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Yayın pencereleri olan diğer tüm oyunların kesin tarihleri yok, ancak hayranlar yine de Nintendo tarafından verilen zaman çerçevesinde yayınlanmalarını bekleyebilirler. Splatoon 3, Mario + Rabbids Sparks of Hope, The Legends of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı ve Bayonetta 3’ün hepsinde 2022 çıkış tarihi var.

Henüz bir yayın tarihi olmayan tek oyun, E3 2017 sırasında duyurulan ancak birkaç gelişimsel barikata takılan Metroid Prime 4’tür ve Nintendo, projeyi 2019’da yeniden başlatmaya karar vermiştir. Oyunun maruz kaldığı tüm sorunlardan dolayı, Şu anda oyun için bir çıkış tarihi yok.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR