Haberler

Rainbow Six Extraction, 20 Ocak’ta daha düşük bir fiyatla geliyor!

Rainbow Six Extraction resmi olarak 20 Ocak 2022’de piyasaya çıkıyor ve hayranlar daha düşük bir fiyat etiketi ve diğer heyecan verici bonusları dört gözle bekliyorlar!

Hayranlar nihayet Extraction için resmi lansman tarihini aldı ve 20 Ocak’ta oyunun tadını çıkarabilirler. Oyunun fiyatı 179 TL’ye düşürüldü, ancak oyuncular üç özel bonus paketi içeren deluxe sürümü 225 TL’ye satın alabilirler. Oyuncular ayrıca iki arkadaşını herhangi bir platformda 14 güne kadar ücretsiz oynamaya davet edebilir ve bu da tereddüt eden oyunculara satın alma işlemi yapmadan önce oyunu deneme şansı veriyor.

Tüm ön siparişler, iki operatör için benzersiz görünümler ekleyen Orbital Decay paketini içeriyor. Hem Extraction hem de Siege oynayan hayranlar, her iki oyunda da özel teçhizat setleri içeren United Front paketinin kilidini açabilirler. Ek olarak, Extraction “tamamen ücretsiz lansman sonrası içerik” içerecek, yani oyuncular ekstra ödeme yapmak zorunda kalmadan güncellemeleri bekleyebilirler.

Rainbow Six Extraction, oyuncuların Archaeans adlı uzaylı yaratıklarla savaşmak için takımlarıyla birlikte çalışması gereken Rainbow Six Siege’in yeni yan ürünü. Hayranlar, Siege’in içinden Extraction’a gelen birkaç operatörü görecek ve düşmanla savaşmak ve hedefleri tamamlamak için benzersiz yeteneklerini kullanabilecekler. Ancak bir operatör düşürülürse, görevden kaybolurlar ve oyuncular onu bir çıkarma görevinde kurtarana kadar tekrar kullanılamazlar.

Rainbow Six Extraction’ın 20 Ocak’ta piyasaya çıkması planlanıyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR