Uncategorized

Rockstar Games, Grand Theft Auto 3’ün 20. Yıl Dönümü Onuruna GTA Online’a Özel Donanım Ekliyor

Rockstar Games , GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın remaster’larını içeren Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı duyurdu.

Şirket ayrıca GTA 3’ün 20. yıl dönümünü kutlamak için bu sonbaharda Grand Theft Auto Online’a hatıra eşyalarının ekleneceğini duyurdu.

Rockstar, bu sonbaharda GTA Online’ı vuran yaklaşan etkinlikler boyunca oyuncuların hatıra kıyafetleri ve canlılar gibi özel teçhizat kazanabileceklerini ve satın alabileceklerini söylüyor.

Rockstar’dan bir basın açıklamasında, “GTA Online’da devam eden etkinliklerimizin bir parçası olarak, bunları önümüzdeki haftalarda nasıl elde edeceğimiz konusunda daha fazla ayrıntıya sahip olacağız” yazıyor. “Bu ayın GTA Online etkinliklerinde bazı özel sürprizler olacak – Güney San Andreas’ta ve çevresinde olağandışı etkinliklerin meydana gelme olasılığı da dahil.”

Görünüşe göre Rockstar, The Definitive Edition modern konsollarda ve PC’de yayınlanmadan önce klasik GTA eğlencesini GTA Online aracılığıyla dağıtmaya başlayacak.

Bugünün GTA Online haberlerinde başka bir yerde, Rockstar bu yıl daha sonra gelecek olanlara değindi.

“Ve bu yılın ilerleyen saatlerinde, bazı tanınmış kişiler ve tanıdık arkadaşlar, ‘yasal işlerini’ genişletmek için yardımınıza ihtiyaç duyduğu için GTA Online’da heyecan verici yeni bir maceraya atılmaya hazır olun – yakında daha birçok sürpriz ortaya çıkacak.”

Kaynak

47
18
9
8
16
8
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X