Haberler

Lord of the Rings: Gollum çıkış tarihi tekrar ertelendi!

Daedalic Entertainment, Lord of the Rings: Gollum oyununun çıkışını bir kez daha erteledi ve yapımcı 1 Eylül olarak belirtilen çıkış tarihinin sadece birkaç ay erteleneceğini söyledi.

Lord of the Rings: Gollum Mart 2019’da duyuruldu ve Orta Dünya’dan ilham alan ince taktiksel gizlilik, çevresel kafa karıştırıcı, tırmanma zorlukları ve hızlı parkur aktivitelerinin karışımını içeren konseptiyle oyunculara doğrusal görevler vermeyi planlıyor.

Daedelic, başlangıçta Gollum’u geçen yıl piyasaya sürmeyi hedefliyordu, ancak o zaman hiçbir sebep verilmemesine rağmen, çıkış tarihini 2022’ye erteleme kararı almıştı. Ancak bu son gecikme, geliştiriciye göre “mümkün olan en iyi deneyimi sunmak” için yapıldı.

İlginizi Çekebilir: Stray için çok oyunculu oynanabilen bir mod yayınlandı

Daedelic, son dakika da yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca ekip, nefes kesen bir dünyada geçen, sihir ve harikalarla dolu olağanüstü bir hikaye hakkındaki vizyonumuzu paylaşmak için çok çalışıyor. Topluluğumuzun beklentilerini karşılamaya ve Gollum’un anlatılmamış hikayesini J.R.R. Tolkien’in vizyonunu onurlandıracak şekilde ortaya çıkarmaya adadık. Buna rağmen, mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için, Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un çıkışını birkaç ay ertelemeye karar verdik. Yakın zamanda kesin bir zaman belirleyeceğiz ve bununla ilgili güncelleme yapacağız.” dedi.

The Lord of the Rings Gollum, Daedelic nihayet bir çıkış tarihi belirlediğinde PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için satışa sunulacak ve ardından oyun için bir Nintendo Switch sürümü de çıkacak.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir