Genel Haberler

İşte Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store, dijital platformun haftalık ücretsiz oyun programını başlatmasının üzerinden üç yıldan fazla bir süredir, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic, ücretsiz oyun programının en az 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini onayladı. Her Perşembe aynı saatte Epic kullanıcılarına bir ila üç ücretsiz oyun veriyor. Bir Epic hesabı oluşturmanız ve ücretsiz içerikler almaya başlamak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu noktaya kadar Epic, 100’den fazla ücretsiz oyun dağıttı ve bu fırsatların yakın zamanda duracağına dair bir işaret yok. Hem mevcut ücretsiz oyunları hem de gelecek haftanın oyunlarını sizler için bir araya getirdik.


Epic Games’te Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları

Bu haftanın ücretsiz oyunları hakkında detaylı anlatımı geçen hafta TheGamerStation okuyucuları için yazmıştık. Buradan konuya göz atabilirsiniz.

Şu andan itibaren 5 Mayıs’a kadar Just Die Zaten ve Paradigma’yı Epic Games Store’dan ücretsiz talep edebilirsiniz. Just Die Zaten “yaşlıların kargaşa sanal oyunu” olarak tanımlanıyor, ki bu oldukça garip. Bu çılgın çevrimiçi çok oyunculu oyun, Goat Simulator’ın arkasındaki ekip tarafından çıkarıldı. Paradigma, kıyamet sonrası Doğu Avrupa’da geçen bir macera oyunudur. Aynı zamanda, geçmişten musallat olan bir mutant olarak oynadığınız için oldukça vahşi bir oyun. Kahramanın geçmişi, “şeker kusan, genetiğiyle oynanmış bir tembel hayvan tarafından temsil ediliyor. Dolayısıyla, sizi güldürecek benzersiz bir deneyim arıyorsanız, önümüzdeki hafta Just Die Zaten ve Paradigm sizler için iki sağlam seçenek olacak.


Epic Games’te Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunu

5 Mayıs’tan itibaren, Mars’ı insanlar için yaşanabilir bir gezegen yapma odaklı benzersiz bir strateji oyunu olan Terraforming Mars’ı ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. Asmodee Digital tarafından geliştirilen Terraforming Mars, 2018’de olumlu eleştiriler aldı. Kaynak yönetimi oyunlarını seviyorsanız ve bilime ilgi duyuyorsanız, Terraforming Mars kesinlikle oynamaya değer.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR