Haberler

IO, Fortnite Üçüncü Bölümde Adaya geri dönüyor

Fortnite İkinci Bölüm, Seven’ın Küp Kraliçe’nin gazabından kaçmasına yardım ettiği ve gerçeği aramak için Ada’yı çevirdiği dramatik bir canlı etkinlikle sona erdi. Şimdi, Imagined Order (IO), bu hafta ortaya çıkan oyun içi tanıtımlara göre adanın diğer tarafında yolunu açmaya çalışıyor.

Seven, IO’nun varlığını ortadan kaldırmak için Ajan Jones ile yakın bir şekilde çalışıyor. Bununla birlikte, Ada çevrildikten sonra bile, organizasyon Drillerİ kullanarak yavaş yavaş haritaya doğru ilerliyor gibi görünüyor. Bu makinelerde, kuruluşa ait olduklarını doğrulayan bir IO logosu bulunuyor. Genellikle, bu IO sondaj aletlerinde, konumu koruyan iki NPC ve oyuncuların oyunda hareket etmelerine yardımcı olmak için bir atlama rampası bulunuyor.

İlk IO Sondaj sahası 4 Ocak 2022’de Logjam Lumberyard’ın doğu tarafında ortaya çıktı ve bugün Greasy Grove’un sağ alt tarafında bir tane daha belirdi. Bu sahalar haritanın karlı kısmında ve Dr. Slone’un Fortnite ekip paketine yeni eklenen gizli kar stiline uygundur. Hypex’e göre, oyuncular IO adaya geri dönme konusundaki gerçek niyetini ortaya çıkarmadan önce üç sondaj sahası daha ortaya çıkacak.

IO, oyuncuların sıkışıp kaldığı ve onları battle royale’in bir parçası olarak aynı günü yeniden yaşamaya zorlayan döngü/simülasyonu korumasıyla ünlüdür. Ancak Ajan Jones, organizasyonla tüm bağlarını koparıp Seven’ın lideri Foundation ile el ele verdiğinde, IO’nun işine bir darbe indirdi.

IO’nun Fortnite adasına gelişi kesinlikle Seven için iyi haber anlamına gelmiyor. Drill sahaları, Adayı kontrol etmek için savaşırken IO ve Seven arasında başka bir çatışmayı öne çıkarabilecek olan Üçüncü Bölüm’ün gelecek sezonunun temasını belirliyor olabilir.

Kaynak

0
0
0
0
0
16
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish