Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

Lost Ark oynanış videosu, popüler Kore ARPG’sinde hızlandırılmış bir rota sunuyor.

Üst düzey Diablo benzeri Şubat ayında Batı’ya geliyor.

Lost Ark’ı ilk kez 2014’te, onu “son derece iyi görünümlü bir ARPG” olarak tanımladığımızda duyduk ve bu bize absürt bir şekilde abartılı (ama iyi bir şekilde) Diablo benzeri geldi. Kayıp Ark, birkaç yıl sonra 2018’de çıktı, ancak yalnızca Kore’de. Bundan sonra, Amazon’un Kuzey Amerika ve Avrupa için Lost Ark’ı yerelleştirmek için geliştirici Smilegate RPG ile birlikte çalıştığını açıkladığı 2021’in ortalarına kadar çoğunlukla radarımızdan düştü.

Kasım 2021 beta testi sırasında oyuna daha yakından baktık ve yedi yıl geçmesine rağmen hala ” en üstünü yeniden tanımladığını ” gördük.

Hafta sonu editörü Jody Macgregor, “Ne zaman hızlı seyahat etsem, bir elektro gitar çıkarıp tatlı bir yalama çalıyorum ve hala nedenini bilmiyorum” dedi. “Bağıma atladığımda bir at ile havai fişek gösterisi yapabilen bir bulut arasında bir seçim yapıyorum. Sürgün Yolu bir cadı tarafından sıkıcı görünmesi için lanetlenmiş gibi görünüyor, böylece bir prens aşık olmaz. Kayıp Ark ile ilgili her şey cafcaflı, karikatürize ve şanlı.”

Bu yeni Lost Ark oynanış videosunu izlerken de aynı izlenimi edindim. Yeterince zararsız bir şekilde, beş sınıfın (Büyücü, Dövüş Sanatçısı, Savaşçı, Nişancı ve Suikastçı) ve yeteneklerin kısa bir özetiyle başlar, ancak oradan hızla karakter özelleştirmesine, ortam ve hikayede bir çarpışma rotasına, yelkenli gemilere geçer ( evet, mürettebatlı gemiler), kaleler, baskınlar, PvP ve daha fazlası var. Hafifçe söylemek gerekirse, çok şey oluyor ve harika görünüyor.
Kaynak

0
0
0
0
0
24
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish