Haberler

PUBG: New State, yeni bir P90 SMG ekliyor!

SMG yalnızca Bakım Paketlerinde mevcut olacaktır.

Önümüzdeki hafta PUBG: New State Ocak güncellemesine yeni bir silah geliyor. Krafton, dün gelecek güncellemeler için yama notlarını yayınladı ve yaklaşan P90 ile ilgili ayrıntıları içeriyor.

P90, 5.77 mm mühimmat kullanacak bir hafif makineli tüfek (SMG). Bu cephane de Drone Mağazasına ekleniyor. Silahın tam istatistikleri açıklanmasa da, muhtemelen yüksek bir atış hızına sahip olacak ve orta menzilli savaşlarda mükemmel olacak.

Yine de silah Troi ve Erangel’de hazır olmayacak. Oyuncular, haritaya düşen Bakım Paketlerini yağmalayarak bunun için savaşmak zorunda kalacaklar.

Silah, ikinci kademe dönüştürücü kapsam ve ekli bir baskılayıcı ile gelecek. Üzerinde herhangi bir ek özelleştirme yapılamaz. Oyuncular, güncelleme gelecek hafta düştüğünde yeni silahı kontrol edebilirler. Güncelleme ayrıca ilk resmi sezonu tanıtmak için oyuncuların sıralarını sıfırlayacak.

PUBG: New State’e yeni bir battle royale modu da geliyor. Bu “aşırı” mod, 64 oyuncuyu zafer için savaşmak için artan ganimet ile Troi’nin daha küçük bir bölümüne yerleştirir. Bu hızlı, yoğun modda maçlar sadece 20 dakika sürecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR