Haberler

Dövüş sanatları oyunu Sifu yeni fragmanıyla Şubat ayı için çıkış tarihini aldı.

Absolver’ın yapımcılarından dövüş sanatları oyunu Sifu’nun nihayet bir çıkış tarihi var. Sifu, 22 Şubat 2022’de vizyona girecek.

Sifu, Absolver’ın ayrıntılı, son derece ayrıntılı fiziksel dövüş markasıyla sizi giderek yaşlanan bir dövüş sanatları ustasının yerine koyuyor. Ana hilelerden biri, karakterinizin her yenildiğinde yaşlanması, gözlerinizin önünde taze yüzlü bir öğrenciden sertleşmiş, büyümüş bir ustaya dönüşmesidir.

Yeni fragman, yeni ve daha önce görülen konumların bir karışımını gösteriyor. Kırılacak şişelerle dolu modaya uygun bir gece kulübümüz ve paha biçilmez eserleri yok etmek için bir sanat galerimiz var. Hatta biri içine itildiğinde yerleri kaplayan sarkan bir mürekkep fırçasıyla bir odada birkaç kötü adamla savaştığınız eğlenceli bir fizik simülasyonu bile var.

Geliştirici Sloclap ayrıca, Sifu’nun lüks sürümünün, genel çıkış tarihinden 48 saat önce oyuna daha erken erişime izin vereceğini duyurdu. Sifu, Epic Games Store’a özel olacak.

Sifu daha önce 2022’ye ertelenmişti, ancak altı ay sonra bu taahhütle oyunun daha fazla geri çekilmesi pek olası görünmüyor.

0
0
0
0
0
11
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish