Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Captain America ve Indiana Jones Call of Duty: Vanguard’a geliyor!

Sektörden Tom Henderson’a göre, Call of Duty: Vanguard oyuncuları sonunda iki ikonik karakter olan Captain America ve Indiana Jones’u oyun içi operatör olarak görebilecekler.

Henderson bugün Disney’in Activision ile “potansiyel ortaklık fırsatları” hakkında görüştüğünü tweetledi, bu da Disney kataloğundaki ikonik karakterlerin Vanguard’da görünebileceği anlamına geliyor. Henderson’a ayrıca, sızdırılmış Call of Duty bilgilerini yayınlayan ve karakterleri içeren bir oyun içi etkinliğe atıfta bulunan bir hesap olan CoDPerseus_’tan kod dizileri gönderildi. Etkinliğin neleri kapsayacağı veya ne zaman gerçekleşeceği belli değil ve Vanguard’da herhangi bir karakterin görünüp görünmeyeceği resmi olarak doğrulanmadı.

Son zamanlarda Call of Duty oyunlarında diğer popüler kültür figürleri ortaya çıkmıştı. Yargıç Dredd, John Rambo ve John Mclane daha önce Call of Duty: Warzone’da yer almıştı. Scream’in Ghostface’i ve Donnie Darko’nun Frank the Rabbit’i de yakın zamanda The Haunting sezonluk etkinliğine eklendi.

Kaptan Amerika ve Indiana Jones, her iki karakter de II. Dünya Savaşı sırasında aktif olduğu için Vanguard’ın zaman çizelgesiyle eşleşecek karakterler. Indiana Jones, 1930’lar boyunca Nazilerle savaştı ve Kaptan Amerika, İkinci Dünya Savaşı gazisi. Hayranlar, 2011 filminde olduğu gibi, Vanguard’ın estetiğine ve havasına uyan Kaptan Amerika’nın kalkanı veya Indiana Jones’un kırbacı ile birlikte özel bitiriciler de kulaga heyecan verici geliyor.

Activision, herhangi bir karakterin Vanguard’a gelip gelmediğini resmi olarak açıklamadı, ancak hayranlar gelecekte her iki heyecan verici kahramanı da kullanabilirler.

Kaynak

0
0
0
0
0
32
0

Bir cevap yazın