Haberler

VALORANT Champions Finalleri sırasında yeni Ajan sızdırıldı!

Riot Games, bugün erken saatlerde VCT Champions Finallerinin açılış töreninde sıradaki VALORANT ajanını teaserladı. Klip, kodlanmış sayı ve harflerden oluşan bir silüeti gösterirken, bir kadının sesi Filipince ve İngilizce olarak güçleri hakkında konuşuyor.

VCT Champions final yayını sırasında teaser’ı yayınlamadan önce Riot, bir sonraki ajanın kökenini çeşitli şekillerde anlattı. Örneğin, istemcide yayınlanan en son Gece Pazarı’nda VALORANT oyuncuları, büyük olasılıkla parols olan yıldız şeklindeki fenerleri, tatillerde görüntülenen geleneksel Filipin fenerleri görebilirler.

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, Ajan 19 büyük ihtimalle ışıl ışıl olacak. Yayınlanan son radiant ajan Astra, 2021’in başlarında sunuculara indi. Bir sonraki ajanın güçleri, teaser’da “yıldırım” dan bahsettiği için elektriğe bağlı gibi görünüyor. Daha spesifik olarak, “Umarım yıldırım çarpmasını severler” diyor. Ayrıca “hızlı gittiği” için “hazır olun” konusunda da uyarıyor, muhtemelen setindeki bir yeteneği ima ediyor.

Taraftarlar, popüler oylamaya göre üç olası seçenek arasından belirlenecek olan, önümüzdeki birkaç hafta içinde VALORANT’a gelecek eğlenceli bir mod ile yeni ajan hakkında daha fazla bilgi beklerken vakit öldürebilir. Hayranlar muhtemelen gelecek yılın başında, muhtemelen önümüzdeki ay Patch 4.0’ın gelmesiyle birlikte bazı haberler alabilirler.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR