Haberler Oyun

LoL Oyuncuları Caitlynle Oynayamıyor

LoL Oyuncuları Caitlynle Oynayamıyor. Caitlyn o kadar çok değişti ki LoL oyuncuları artık onunla nasıl oynayacaklarından emin değil. Popüler League of Legends şampiyonu Caitlyn son zamanlarda o kadar çok değişiklik geçirdi ki, oyuncular artık onu ne olarak sınıflandıracaklarından veya nasıl oynayacaklarından bile emin değiller.

Genellikle, bir şampiyon güçlendirme, zayıflatma veya yeniden çalışma aldığında, bu onların kitlerini geliştirmeye yardımcı olmak, onları metada uygulanabilir kılmak için yeniden çalışmak veya Vadi’deki güçlerini azaltmak içindir. Ne yazık ki 13. sezon Caitlyn’e pek de iyi davranmadı; yeteneklerini ve oyuncuların onu kullanma şeklini değiştiren birkaç zayıflatma ve güçlendirme aldı.

Caitlyn her zaman yüksek hasarlı bir ADC olarak görülüyordu, ancak son birkaç güncellemeden sonra Riot onu Q’sunu ve ardından kafadan vuruşlar için W’sunu spamlamaya odaklanan ve ardından ultisine odaklanan bir şampiyona dönüştürdü. O kadar çok değişti ki, oyuncular onun ne olduğunu bile bilmiyor.

LoL Oyuncuları Caitlynle Oynayamıyor

Ama hepsi bu kadar değil. Bir oyuncuya göre, Lig çok değiştiği için – özellikle Riot’un ormancıların farm yapmasına odaklanmasıyla ilgili olarak – ADC’ler artık öne geçmek ve gank eksikliğini telafi etmek için yüksek hasara, dürtmeye ve harita hedeflerini olabildiğince hızlı almaya güvenmek zorunda.

Ve Caitlyn bu sezon birkaç kez değiştiği için, oyuncular onu oynamakta zorlanıyor, özellikle de Caitlyn ile iyi sinerji yaratan bir desteğe gerçekten ihtiyaç duyduğunuz solo kuyrukta, aksi takdirde alt koridor çok daha zorlu hale geliyor.

Oyuncular onun ne olduğunu bilmese de, Lig istatistik takipçisi U.GG’ye göre yüzde 50,05 gibi oldukça iyi bir kazanma oranına sahip. Tüm bu kafa karışıklığına rağmen, oyuncular Piltover Şerifi’ni -belki de rahatlıklarından dolayı- kullanmaya devam ediyor. Yani ADC için hala umut var.

En azından bu arada, kritik vuruş hasarı ve kritik vuruş şansı öğelerinin onun yapısı açısından gidilecek yol olduğunu biliyoruz, bu da vurmak için uygun anı beklemek ve kombolarınızı ve yeteneklerinizi indirmeye odaklanmak anlamına geliyor.

Kim bilir bundan sonra ne olacak? Belki de yüksek hasar veren, tuzak kuran bir Rogue? Bekleyip göreceğiz, özellikle de Riot önümüzdeki hafta Worlds yamasına hazırlanırken.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir