Haberler

NetherRealm Studios, Injustice 2 kilitlenme sorunları için hala çalışıyor!

Şu anda oyuncular oyunu bile oynanmıyor.

Stüdyo bugün yaptığı açıklamada, NetherRealm Studios’un Injustice 2’nin son üç günde çökmesine neden olan büyük sorunları çözmek için “hala çalıştığını” söyledi. NetherRealm Studios hala olayları bulmaya ve düzeltmeye çalışırken, çökmeler günlerce oyunu neredeyse oynanamaz hale getirdi.

Bu sorun, oyunu aynı olaylar dizisiyle konsol, PC ve mobil dahil tüm platformlarda etkiledi. Games ve NRS logolarını yükledikten sonra Injustice 2’nin çöktüğünü bildiriyorlar. Oyun hiçbir hata mesajı göstermiyor ve kullanıcıyı ana ekrana geri döndürüyor.

İlk raporlar 2 Eylül’de gelmeye başladı, NRS 3 Eylül’de resmi Injustice 2 Twitter hesabından yanıt verdi ve ekibin temel sorunun izini sürmek için çalıştığını belirtti. Bu, Twitter hesabının Mortal Kombat’ın yaratıcılarından ve NRS kreatif direktörü Ed Boon’un bir gönderisini retweet ettiği 14 Nisan 2020’den bu yana ilk kez gönderiydi.

Geliştiriciler o zamandan beri oyun için “uzatılmış bir kesinti” beklediklerini ve önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye sahip olmayı umduklarını belirttiler.

Şu an itibariyle, oyuncuların kendilerinin uygulayabileceği bir düzeltme yok. Bu, NRS bir düzeltme bulana ve sorunu ortadan kaldırana veya geriye dönük olarak yapmak için bir yama yayınlayana kadar oyuncuların oyunu herhangi bir kapasitede oynayamayacağı anlamına gelir.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir