Haberler

Riot Games, VALORANT 4.02 yama notlarını duyurdu

Bölüm 4’ün ikinci yaması, oldukça küçük ancak performans iyileştirmesi, oyun içi AFK algılamasında bir değişiklik ve Killjoy bugları gibi sorunlara el atıyor.

Önceden, pencereli tam ekran modunu seçen oyuncular, tam ekrana özel olanlara göre daha yüksek gecikme yaşadıklarını fark etti. Riot ayrıca ikisini birbiriyle uyumlu hale getirecek iyileştirmelerin oyun içi kaplamalarla da çalışacağını söyledi. Önemli bir not: VALORANT’ın üzerine başka bir pencere koymak tekrar droplara neden olacaktır.

Riot, “AFK” tespitlerini güncelledi. Artık oyunlarda AFK oyuncuları tespit etme daha iyi olacağı gerçeği dışında bunun ne anlama geldiği belli değil.

VALORANT Yama 4.02’de iki hata düzeltmesi var. İlk olarak, Bulldog Spectrum Z dış kaplamasındaki bir hata için düzeltme. Spectrum Z logosunun etrafındaki titreşen FX, ikinci inceleme animasyonu sırasında artık tetiğin yanında görünmeyecek.

İkinci hata düzeltmesi daha önemli. Daha önce, Killjoy’un Alarmbot’u ve Taret’i, Sage tarafından canlandırıldıktan sonra bazen geri alınamıyordu, ancak bu yamada hata giderildi.

Riot Games, Perşembe günü Bölüm 4, Act II planlarını ele alan bir Developer günlüğü yayınladı. Oyuncular, oyundaki performansı ve mikro ayarlamaları hedefleyen bu küçük yamalardan çok daha fazlasını bekleyebilirler.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR