Genel Haberler RPG / MMORPG

DC Universe Online stüdyosundan bir Marvel MMO geliyor, City of Heroes lider geliştirici.

MMO sürpriz ve henüz isimsizdir.

DC Universe Online’ın arkasındaki stüdyo ve Daybreak Game Studio’nun yan kuruluşu olan Dimensional Ink’te Marvel IP tabanlı habersiz bir MMORPG çalışıyor. Oyunun gelişimi, City of Heroes’u tasarlayan ve şu anda DCUO’da geliştirmeyi yöneten Jack Emmert tarafından yönetilecek. Proje uzun vadeli, bu yüzden en erken 2023’e kadar daha fazlasını duymayı beklemeyin.

Oyunun var olduğu haberi, Daybreak’in sahibi olan Enad Global 7’den bir yatırımcı sunumuyla geldi. Sunum onu “Habersiz MMORPG” olarak listeliyor ve “Marvel IP tabanlı çok oyunculu çevrimiçi bir oyun” olduğunu söylüyor. Dimensional Ink, Austin, Teksas merkezlidir ve şu anda DC Universe Online’ı çalıştırmaktadır.

Daybreak, MMO’ların yayıncısı olarak çok başarılı oldu, özellikle de hiçbir zaman yığının zirvesine çıkmamasına rağmen ilgilenen bir kitleyi ayakta tutanlar. Onlar , Amazon’un TV dizisiyle birlikte yenilenen Yüzüklerin Efendisi Online’ın yayıncısı . DC Universe Online’ın ayrıca 2023 için planlanan “bir grafik yükseltmesi ve bugüne kadarki en büyük genişletme içeriği” ile bir yükseltme alması planlanıyor.

Dimensional Ink’in web sitesinde duyurulmamış bir proje için yer var, ancak bunun dışında çok az şey var.

Kaynak

0
0
0
0
0
33
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish