Uncategorized

Legends of Runeterra Patch 2.15.0, Nami ve Pyke’ı The Saltwater Scourge kadrosuna ekliyor!

Legends of Runeterra’nın bir sonraki güncellemesi Yama 2.15.0, oyunda ki özellikler veya denge konusunda çok fazla yeni değişiklik getirmiyor.

İlk büyük değişiklik, Nami ve Pyke’nin bu yamada The Saltwater Scourge’nda seçilebilir şampiyonlar olması. Başlangıç desteniz için birlikte oynayabileceğiniz iki yeni karakterin yanı sıra, daha fazla yaşam kalitesi özelliği hakkında bilgi verildi.

Eklenen iki yeni şampiyon ve yeniden yapılanmanın yanı sıra, oyuncuların beş karakterin tamamında bir A-Seviyesi kazanmayı başarmaları durumunda elde edebilecekleri özel bir Gangplank kart arkası kozmetik ödülü var. Tamamlama sonrası notların nasıl çalıştığını bir hatırlatma olarak, oyuncular ölmeden veya herhangi bir şifacı düğümü/özel etkinlik kullanmadan bir maçı kazanmayı başarırlarsa beceride S-Seviyesi elde edebilirler.

Riot ayrıca The Saltwater Scourge için çeşitli ayarlamalar ve hata düzeltmeleri olacağını söyledi. Bunun, dört bölgeden yeni potansiyel düşman karşılaşmaları mı yoksa kartlarınızın gücünü artırmak için bulunabilecek yeni öğeler mi gerektirdiği bilinmiyor.

Güncellenmiş The Saltwater Scourge modunu deneyebilir ve 8 Eylül’de LoR Yaması 2.15.0 yayınlandığında tüm karakterlerle A-Rankları alarak özel Gangplank kartını talep edebilirsiniz.

Kaynak

37
32
21
3
0
2
7
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X