Haberler

No More Heroes 3, yeni platformlar için çıkış tarihi açıklandı!

No More Heroes 3 artık Nintendo Switch’e özel olmayacak ve 11 Ekim’de diğer platformlara gelecek. PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de (Steam aracılığıyla) yayınlanacak.

PlayStation ve Xbox konsolları için yeni kutu sanat illüstrasyonları (60 $, Oyunun Türkiye bölgesinde Steam fiyatı henüz bilinmiyor) içeren fiziksel bir Day 1 Edition mevcut olacak ve oyunun bir kopyasına ek olarak 70 sayfalık bir sanat kitabı, bir CD müziği ve bir Santa Destroy motorcu plakasını içerecek. .

No More Heroes 3

Oyun ana konu olarak suikastçı zaferini geri kazanma görevinde olan Travis Touchdown’ın hikayesini takip ediyor. Ancak bu sefer, galaksiler arası şeytani düşmanlarla -Prens FU ve yandaşlarıyla- uğraşmak zorunda. Daha önce bildirildiği gibi, PlayStation, Xbox ve PC’deki No More Heroes 3, geliştirilmiş kare hızları ve daha hızlı yükleme süreleri sunacak.

Oyun aslen 27 Ağustos 2021 tarihinde Nintendo Switch’e özel olarak yayınlanmıştı. Sevilen hack and slash oyunu şimdi diğer platformlar için 11 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Oyunun geliştiricisi Grasshopper Manufacture’ın kült klasiği Lollipop Chainsaw, bir zombi kıyametinde amigo kız Juliet Starling’in yer aldığı, çılgın ve kanlı bir hack-and-slash oyununun yeniden yapıldığını doğruladı. Lollipop Chainsaw 2023’te gelecek ve orijinal oyunun yapımcısı Yoshimi Yasuda tarafından yönetilecek. Ancak Grasshopper Manufacturing Suda51 ve James Gunn projede yer almayacak.

İlginizi Çekebilir: Lollipop Chainsaw remake 2023’te çıkıyor!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR