Genel Haberler

God of War Hayranları, Sony’nin zayıf Kratos tasarımından tiksiniyor!

Pekala, oldukça rahatsız edici. Büyüdüğümüzde tanıdığımız ve sevdiğimiz Kratos’a hiç benzemiyor. İri ve korkutucu olmak yerine yaşlı, çok ince ve yıpranmış görünüyor ve midesinin yarısı kayıp. Kratos olması gerektiğinin tek gerçek göstergesi, yüzündeki kırmızı çizgi dövmesi.

Ancak, burada küçük bir bağlam gereklidir. Bu, 2013’te piyasaya sürülen PS3’e özel God of War: Ascension için erken bir tasarımdı.

God of War Hayranları ERKEN TASARIM HAKKINDA NE SÖYLÜYOR?

Biraz karışık görüşler var, ancak genel fikir birliği bunun oldukça ürkütücü olduğu konusunda hemfikir görünüyor. Bir Reddit kullanıcısı şöyle yazdı: “Bundan kimsenin kurtulabileceğini sanmıyorum”. Bir diğeri ekledi: “Kasları olmayan yetişkin bir Kratos çok garip… Eksik eti bir yana, bu versiyonunun Olympus’un kılıcını sırtını kırmadan alabileceğinden bile emin değilim!”.

Bununla birlikte, birkaç kişi fikrin kendisinin oldukça ilginç olduğuna dikkat çekti: “Popüler olmayan görüş, ancak bu gerçekten harika bir konsept olurdu. Kratos’u muhtemelen hiç olmadığı kadar zayıf görmek, sonra tekrar ayağa kalktığını ve güçlü olduğunu görmek (en azından öyle olacağını varsayıyorum) sevmediğim tek şey yüzünün kratos’a pek benzememesi, diye ekledi tasarımın bir destekçisi.

Her iki durumda da, Sony’nin God of War’da (2018) gördüğümüze çok daha yakın bir tasarımla çalışmaya karar verdiğini görmekten memnunuz ve 2022’de piyasaya sürüldüğünde God of War: Ragnarok’ta göreceğiz.

Kaynak

0
0
0
0
0
19
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish