Haberler Oyun

VALORANT Sihirpunk 3.0 paketi ne zaman geliyor?

Sihirpunk 3.0 kaplama seti, tüm VALORANT skin koleksiyonerlerinin gözdesi olan Sihirpunk setinin yeni bir versiyonuyla bir kez daha geri döndü. Bu, Sihirpunk serisinin üçüncü bölümü olacak ve oyuncular yeni bir bıçak kaplaması ve silahlarla envanterini güçlendirebilecek ve maçlarında gösteriş yapabilecekler.

Run It Back setinin yerini alan Sihirpunk 3.0 koleksiyonu, yeni güncellemeyle birlikte gelecek ve kesinlikle popüler iki silah için sunacağı kaplamayla oyuncuları tatmin edecek.

Sihirpunk koleksiyonu, Oni, Delipop, Asil, Yağmacı ve Ion gibi deri paketlerini sayıca geride bıraktı ve bunun haklı bir sebebi var.

VALORANT Sihirpunk 3.0 seti ne zaman çıkacak?

Neyse ki, bu paketin ne zaman geleceğini tahmin etmeye gerek yok. VALORANT, 22 Mayıs tarihli bir tweet ile mağazaya ne zaman geleceğini zaten paylaştı.

Yeni penseye benzeyen yakın dövüş silahınızı zamanında alabileceksiniz. Yeni kaplamalarınızı 29 Mayıs 2023 tarihinde VALORANT mağazasında görebileceksiniz. VP’leri şimdiden hazırlayın!

Yeni Sihirpunk setinin fiyatı ne olacak?

VALORANT Sihirpunk 3.0

İşte engeller başlıyor. Şu anda bu kötü adamlar için net bir fiyat rehberi bulunmamaktadır. Endişelenmeyin, tahmini bir fiyat yapabiliriz. Vandals ve Phantoms genellikle aşağıda gösterilen fiyat aralığında olabilir ve bıçaklar da benzer bir aralıkta yer alır.

  • Sihirpunk Vandal – 1,775 VP
  • Sihirpunk Phantom – 1,775VP
  • Sihirçakı Bıçak – Either 3,550 VP or 4,350 VP

Benzer İçerik: Riot LoL 13.10 Yamasını tüm bölgelerde erteledi

Şimdi cüzdanlarınızı hazır edin, kumbaralarınızı kırın veya bir yetişkinin sorumluluğunda biraz para isteyin. Sihirpunk 3.0 yaklaşıyor ve kesinlikle koleksiyonunuzu renklendirecek. Yaklaşan tüm VALORANT maçlarında onları görmeye hazırlanın.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın.

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir