Haberler

Ghost Gaming, VALORANT kadrosuna Aproto’yu ekleyecek!

Birçok kaynak, Ghost Gaming’in Alex “aproto” Protopapas’ı VALORANT kadrosuna eklemeye yakın olduğunu söyledi.

Aproto, VALORANT kariyerine Ağustos 2020’de Luminosity adını alan MIXUP ile başladı. Luminosity, 2021’e başlarken başarılı bir Birinci Aşama performansı gösterdi ve ilk Masters etkinliğinde ilk altıya yerleşti.

Luminosity, bu başarıyı 15 Nisan’da başlayan 2021 Kuzey Amerika VALORANT Şampiyonlar Turu’nun İkinci Aşamasında tekrarlamak için yola çıktı. Ancak ana etkinliğe katılamadılar ve eleme maçında NRG’ye diş geçiremediler.

Ağustos 2021’de Luminosity, VCT’nin son aşamasına girdi. Luminosity ana etkinliğe katılmayı başardı, ancak başarıyı bulamadı ve sonuncu oldu.

Birinci Aşama ve Üçüncü Aşama performansları, onlara Kuzey Amerika Son Şans Elemeleri’nde Devre Puanları üzerinden bir yer kazanmaları için yeterliydi ve hatta VALORANT Champions’a katılma şansı elde ettiler. Luminosity etkinlikte bir maç bile kazanamadı. 2021 sezonunun sona ermesinin ardından Aproto Luminosity’den ayrıldı.

Aproto’nun eklenmesiyle Ghost Gaming, Mayıs ayı başlarında başlayacak olan 2022 Kuzey Amerika VCT’sinin İkinci Aşamasında grup aşamasına katılmaya hak kazanmaya çalışacak.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR