Haberler

San Francisco Shock, Coluge’yi kadrosuna kattı!

Overwatch Ligi’nin beşinci sezonunun başlamasına iki aydan az bir süre kala, takımlar, özellikle emeklilikler ve diğer hafifletici koşullar nedeniyle boş kalan kritik pozisyonları doldurmak için hala kadro eklemeleri yapıyor.

San Francisco Shock bugün, tank rolü için kadrosuna Colin “Coluge” Arai ekleyeceğini duyurdu.

Coluge’nin 27 Mart’ta rekabetçi oyundan emekli olan San Francisco’nun tecrübeli ana tankı Matthew “super” DeLisi’nin yerine geldiği için karşılaması gereken büyük beklentiler olacak.

Coluge, 2017’den beri Kuzey Amerika Overwatch sahnesinin bir parçası ve Second Wind, American Tornado, DarkMode NA ve Bobby Wasabi gibi Overwatch Contenders takımlarında oynadı. Ocak ayında Overwatch Collegiate turnuvalarına katılan Maryville Esports’a alındı.

Ayrıca 2018 ve 2019’da Overwatch sahnesine hakim olan takım kompozisyonunu popülerleştiren Atlanta Reign tankı Blake “Gator” Scott ile birlikte Contenders’daki orijinal GOATS kadrosunun bir parçasıydı.

Coluge, yasağa itiraz edilmesine rağmen, 2018’de profesyonel Overwatch oyunundan ban yedi ve kendisi Overwatch topluluğunda tartışmalı bir tarihe sahiptir. Kariyerinin ilk yıllarında Coluge, toxic ve cinsiyetçi ifadeler nedeniyle çok eleştirildi.

Coluge’un, Shock’ta beklentileri karşılayıp karşılayamayacağını merakla bekliyoruz.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR