Haberler Oyun

VALORANT Mobile skin (kaplama) koleksiyon menüsü sızdırıldı!

Project C olarak da bilinen VALORANT Mobile, sonunda bazı yeni ayrıntılara sahip oldu. 12 Eylül’deki en son sızıntı, VALORANT Mobile skin koleksiyonu menüsünü ve inceleme ekranlarını sergiledi.

Yayınlanan 25 dakikalık video, VALORANT Mobile’da mevcut olan her skini her yükseltme aşamasında inceliyor. Ayrıca bize oyunun kullanıcı arayüzüne bir bakış sunuyor. Özellikle mobil menü VALORANT’ın PC sürümünden çok daha temiz görünüyor.

Bu mobil ekranın ana avantajı, size skinin tam ekranda nasıl görüneceğini göstermesidir. PC’de ise önizleme küçük bir pencerede gösterilir ve satın aldıktan sonra skinin nasıl hissedeceğini anlamak zor olabilir.

Mobilde önizlemeler, videoları cihazınızda depolamak yerine cloud tarafından indiriliyor. Bu nedenle, mobil kullanıcıların rahatlayabilecekleri ve depolama alanları için çok endişelenmeyeceğini söyleyebiliriz.

Videoda Glitchpop, Ruination ve Elderflame gibi birden fazla tanıdık kaplamaları (skinleri) görebilirsiniz. Ancak şu ana kadar herhangi bir monile özel skin bulamadık. Ancak bu, gelecekte görünmeyecekleri anlamına gelmez. Çünkü League of Legends’ın mobil versiyonu Wild Rift de kendine has skinlere sahip.

İlginç bir not, VALORANT Mobile sürümünün skin önizlemelerinin bitirişleri içermemesidir. Bunun nedeni, önizlemedeki oyuncunun bir botu öldürmesi (botlar bir bitiriş animasyonu tetiklemez) veya geliştiricilerin, oyun sırasında telefonun ekranını olabildiğince temiz tutmak için mobil versiyonda bir bitiriş olmamasına karar vermiş olmaları olabilir.

Twitter’daki birçok kullanıcı, mobil versiyonun “gerçekten iyi” göründüğüne katılıyor. Riot Games, VALORANT’ın PC sürümünde ara sıra UI değişiklikleri yaptığından, gelecekte orada da benzer bir şey görebiliriz.

Hayranlar son sızıntıdan heyecanlansa da, VALORANT Mobile’ın tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği hala belli değil.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir