Haberler Mobil Oyunlar Oyun-İş Dünyası

Netflix’in Exploding Kittens mobil oyunu Mayıs sonunda çıkıyor

Netflix Salı günü yaptığı açıklamada, popüler kart oyununa dayanan yeni bir mobil oyun olan Netflix’s Exploding Kittens — The Game’in 31 Mayıs’ta Netflix abonelerine ücretsiz olarak sunulacağını duyurdu. Yeni oyun, App Store ve Google Play’de halihazırda mevcut olandan farklı bir sürüm olacak ve lansmanında sürümüne özel iki karta sahip olacak. Netflix, 2023’te hizmete girecek olan animasyon dizisine dayalı kartlar eklemeyi planlıyor.

Netflix ayrıca, hizmetin büyüyen mobil oyun kitaplığının bir parçası olarak Salı günü piyasaya sürülecek üç ek mobil oyun daha açıkladı: Moonlighter, Townsmen — A Kingdom Rebuilt ve Dragon Up. Dört oyunun tamamı yayınlandığında Netflix, mobil oyun kataloğunda 22 oyuna sahip olmuş olacak.

Şirket, mobil oyunlar girişimini ilk olarak Kasım ayının başlarında Android’de ve bir hafta sonra iOS’ta başlattı ve o zamandan beri hizmete sürekli olarak oyunlar ekledi. Netflix ayrıca, Oxenfree geliştiricisi Night School da dahil olmak üzere birkaç stüdyoyu bünyesine kattı.

Netflix, on yıldan uzun bir süredir ilk kez abonelerini kaybettiğini bildirdiğinden ve yakın zamanda bazı çalışanlarını işten çıkardığından beri biraz zorlu bir süreçten geçiyor.Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X