Uncategorized

100 Thieves, Worlds 2021 turnuvasına EDG’ye yenilerek başladı.

100 Thieves, bu yaz organizasyonun ilk LCS unvanını kazandıktan sonra, 2018’deki uluslararası ilk çıkışının ardından bugün League of Legends Dünya Şampiyonası aşamasına geri döndü.

Ancak 100 Thieves’in İzlanda’daki ilk rakibi EDward Gaming, NA temsilcilerine 28 dakikalık bir kayıp verdi.

Bu noktaya kadar, Worlds 2021 grup aşamasındaki her maç oldukça tek taraflıydı. EDG’nin bugünkü karşılaşmanın en büyük favorisi olması nedeniyle, çoğu kişi bu oyunun benzer olmasını bekliyordu. Ve Çinli ekip 100 Thieves’i parçaladığından beri bu uzmanlar böyle düşünmekte haklıydılar.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

Kuzey Amerikalı temsilciler, çatışmanın ilk 10 dakikasında yerini korudu. Ama sonra, ormancı Jiejie ve orta koridor oyuncusu Scout’un eşsiz saldırganlığı, oyunu EDG’nin lehine çevirmeye başladı.

Zaman geçtikçe, LPL şampiyonları giderek daha fazla hedef aldı, 100T’nin kulelerini yok etti ve birkaç ejderha öldürdü. Reapered’ın oyuncuları maçın gidişatını değiştirmek için bir fırsat aradı ve bunu 25. dakika civarında yapmaya çalıştı. Ama başarısız oldular.

Bu, Worlds 2021 grup aşamasının B Grubu’ndaki rekabetin sadece başlangıcıydı. T1, bugün erken saatlerde DetonatioN FocusMe’ye karşı baskın bir zafer elde etti. Ancak bu şaşırtıcı değil, çünkü birçok kişi Kore ve Çin taraflarının bu gruba öncülük etmesini bekliyordu.

Grup, T1’in EDG ile sabah 6’da CT maçından sonra yarın zirvede olacak. Worlds 2021 turnuvasının tamamını Riot Games’in Twitch kanalında izleyebilirsiniz.

Kaynak

50
22
0
3
13
7
5
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X