Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Vanguard Fragmanı PlayStation’a Özel Avantajlarını Gösteriyor.

Yeni bir Call of Duty: Vanguard fragmanı, PlayStation konsoluna sunulan tüm özel avantajları vurguluyor.

Call of Duty: Vanguard , serideki önceki girişlerden daha az PlayStation’a özel içerik içerebilir, ancak yine de dikkate değer bazı şeyler var. Bu nedenle,oyunun PlayStation sürümüne avantaj sağlayan şeyleri vurgulayanözel bir Call of Duty: Vanguard fragmanı yayınlandı.

Kısa fragman, hem Call of Duty: Vanguard hem de Call of Duty: Warzone hayranlarının, her birinin logoları ve oynanışı sergilendiği için PlayStation’da oynamanın avantajlarından yararlanacağını anında açıkça ortaya koyuyor . Fragmanın öne çıkardığı ilk avantaj, PlayStation kullanıcıları için %25 Parti Bonusu. PlayStation’da olan veya PlayStation’da biriyle parti yapan oyuncular, maçlarında %25 daha fazla Silah XP’si alacaklar – Call of Duty: Warzone’dan gelen Silah XP istismarının yakında ortadan kalkacağını düşünürsek bu büyük bir olay.

Call of Duty: Vanguard oyuncuları ayrıca bazı ek özelleştirmelere izin veren iki ekstra yükleme yuvası alacak. Oyun değiştiren bir özellik olmasa da, her durum için bir sınıfa sahip olmayı tercih edenlere yardımcı oluyor. Aylık Double XP etkinlikleri de PlayStation hayranları için mevcut olacak ve bu sayede PC ve Xbox platformlarındakilerden biraz daha hızlı sıralama elde edebilecekler. Ayrıca, oyuncuların geçişte normalden biraz daha hızlı ilerleme kaydetmesiyle birlikte 5 Battle Pass aşama atlama dahildir.

Son PlayStation Exclusive Call of Duty içeriği, sezonluk Savaş Paketleridir. Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Vanguard’da her yeni Sezon başladığında, oyunculara özel kozmetiklerle dolu bir paket sunulacak. Sezon 1 paketi şu anda mevcut ve Operatör Lucas’a pilot kıyafeti giydiği bir görünüm veriyor . İki planın yanı sıra bir saat, çıkartma, arama kartı ve amblem dahildir. 60 dakikalık Double XP jetonu paketi tamamlar ve PlayStation hayranları için çok sayıda özel öğe olmasını sağlar.

İken Vanguard: Duty Call of ya Call of Duty: Warzone diğer platformlarda oyuncular bu özel içerik tarafından kırıklığına olabilir, bu fark daha az geçmiş yıllarda görüldü olandan olduğunu. Call of Duty: Modern Warfare’in Survival modu , tam bir yıl boyunca PlayStation sahiplerine özeldi ve Call of Duty: Black Ops Cold War’un Onslaught modu da öyleydi . Her ikisi de sonunda diğer konsollara ulaşırken, bunu kendi oyunlarının yaşam döngüsünün en sonunda yaptılar.

Bu sefer PlayStation’a özel oyun modları olmadan Activision’ın Sony ile anlaşmasının devam edip etmediğini görmek ilginç olacak. Ne olursa olsun, PS4 ve PS5’tekiler, fragmanda vurgulanan avantajlardan en iyi şekilde yararlanmayı sağlamalıdır.

Call of Duty: Vanguard artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut.

Kaynak

0
0
0
0
0
46
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish