Haberler

Envy, KRÜ Esports karşısında serisini Ascent zaferiyle 2-0’a getirdi.

Team Envy, bugün VALORANT Champions Tour Masters Berlin grup aşamasında B Grubu’ndaki yenilgisiz bir şekilde yoluna devam etti ve KRÜ Esports’a karşı kazanarak birinciliği garantiledi. KRÜ, Icebox’ta nispeten iyi bir performans sergiledi ancak Ascent’te istedigi adımları atamadı.

Envy ve KRÜ, B Grubu’nun en iyileri olarak maça girdiler. Envy, Vivo Keyd’i 2-0’lık net bir galibiyetle eleme turuna gönderdi, KRÜ ise ZETA Division 2-1 mağlup etti. Her iki takım da B Grubu’ndan ilk sırayı almak istedi, ancak yalnızca biri galip gelebildi.

Envy, bir Marshall tarafından etkileyici bir 3Kill dahil olmak üzere ilk üç turu kazanarak Icebox’ta seriye başladı. Ancak KRÜ sonraki dört raundu kazanarak karşılık verdi ve takımlar yarının geri kalanında ileri geri gidip 6-6’lık bir skorla ilk yarıyı tamamladı.

Bu sefer ikinci yarıya güçlü başlama sırası KRÜ’deydi ve ilk iki raundu kazandı. Ancak yarının geri kalanı, 16. turda NagZ tarafından etkileyici bir 4K’nın yanı sıra Envy’nin lehine düştü. Envy, haritayı üst üste altı tur kazanarak, haritayı 13-9 alarak tamamladı.

Envy ikinci harita olan Ascent’te yarıyı 10-2 bitirdi ve ikinci yarıda üç düz raunt galibiyetle seri galibiyetini garantiledi.

Envy, B Grubunun ilktakımı olarak Masters Berlin play-off’larına katılmaya hak kazandı. Grup C’nin birincisi olan 100 Thieves ve grup aşamasından çıkan diğer altı en iyi takıma katılacaklar.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir