Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

GTA Online’ın Yeni DLC’si Michael’ın GTA 5 Hikayesinden Sonra Hala Hayatta Olduğunu Doğruladı.

Bu aynı zamanda Michael, Trevor ve Franklin’in hayatta kaldığı sonun esas sonu olduğunu onaylıyor gibi görünüyor.

Grand Theft Auto V’deki üç ana karakterden biri olan Michael De Santa, ana hikayedeki olaylardan sonra hala hayatta, görünüşe göre yeni GTA Online DLC ile onaylandı (veya yeniden onaylandı).

The Contract’ta, Franklin bir film stüdyosunun arazisinden geçiyor ve “Dostum, kahretsin, buralardaki yapımcılardan birini tanıyorum. Umarım kıçı bugün işte değildir” diyor.

Bunun Michael’a bir referans olduğuna inanılıyor. Hayranlar, GTA V’te bir film yapımcısı olduğunu hatırlayabilir ve bu diyalog, Michael’ın hala hayatta olduğunu ve hala bu işi yaptığını doğrular gibi görünüyor.

GTA V’in üç hikayesi vardı ve bunlardan birinde Michael ölüyor. Bir diğerinde Trevor ölür. Yani bu, Franklin, Trevor ve Michael’ın hayatta kaldığı üçüncü sonun kanon sonu olduğunu gösteriyor gibi görünüyor. Kotaku’nun bize hatırlattığı gibi , GTA Online’a daha önce yapılan bir güncelleme bunu ve Michael’ın hayatta kaldığını zaten doğrulamış olabilir, ancak şimdi Michael’ın hala tekmeleyip film çektiğine dair daha fazla kanıtımız var.

Sözleşme, ek taksitlerin gelebileceğini öne süren bir “GTA Çevrimiçi Hikayesi” olarak tanımlanıyor, ancak bu şimdilik sadece bir spekülasyon. Rockstar , 2013 yılında, GTA V kahramanlarını içeren yeni hikaye odaklı DLC’yi ekleyeceğini duyurdu.

GTA V ve GTA Online, oyunlar Mart 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series X’e geldiğinde daha da büyüyecek. İlk olarak 2013’te piyasaya sürülen GTA V, şaşırtıcı bir şekilde 155 milyon kopya sattı, GTA Online ise neredeyse… çeşitli mikro-işlemleri yoluyla sürekli para kazandıran.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR