Aksiyon Haberler Korku Nişancı(FPS-TPS)

Resident Evil 2 ve 3 için VR Modları Artık Mevcut.

Bu yeni modlarla VR’da daha fazla Resident Evil oyunu deneyimlenebilir.

Oculus Quest’te resmi olarak desteklenen Resident Evil 4 , oyuncuların Raccoon City Police Department’ı yepyeni bir şekilde deneyimlemelerine olanak tanıyor. Artık çeşitli modcular sayesinde Resident Evil 2 ve 3’ün PC sürümleri sanal gerçeklikte de deneyimlenebiliyor.

UploadVR sayesinde sürükleyici korku oyunlarını deneyimlemek için modlar ‘ Prayerdog ‘ Github sayfasından indirilebilir . Modlar aynı motorda çalışan diğer Capcom oyunları için de çalışır.

Modlar, oyuncuların sürükleyici silah çarpışması ile oyunu birinci şahıs olarak deneyimlemelerine izin veriyor ve her oyundaki tüm ara sahneler artık gerçek 3D sanal gerçeklikte de deneyimlenebiliyor. Oyunları VR’de oynayabilmek için tek ihtiyacınız olan oyunun PC versiyonları ve bir VR kulaklığı.

Mevcut bu modlarla, Resident Evil oyunlarını daha sürükleyici ve daha fazla korkuyla dolu bir şekilde deneyimlemek artık mümkün. Capcom tarafından resmi olarak sanal gerçekliğe taşınan oyunların daha fazla olup olmayacağı belirsiz. Yine de Resident Evil 4’ün Ekim 2021’de Quest’e geldiğindeki başarısı göz önüne alındığında, serideki sonraki oyunların yakında tam VR desteği ile donatılabileceğini umabiliriz.


Kaynak

0
0
0
0
0
34
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish