Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS) RPG / MMORPG

Mass Effect Legendary Edition, Xbox Game Pass’e Yönelik Olabilir.

Xbox Store’daki küçük bir güncelleme, bu hafta için bir duyuruyu sızdırmış olabilir.

Mass Effect Efsanevi Sürümü Xbox Mağazası’nda bir görünüşe yanlışlıkla listeye göre, erken bu hafta kadar Xbox Oyun Pass başlığı olabilir.

Polonyalı XGP web sitesine göre ve VGC tarafından bildirilen orijinal Mass Effect üçlemesinin yeniden düzenlenmiş koleksiyonu, kutu resminde Game Pass logosuyla kısaca listelendi. Bu, geçmişte bir duyurunun yakında olduğunun bir göstergesiydi, ancak bazı durumlarda sadece bir hataydı ( Batman: Arkham Knight’ın kutu resmindeki logoyu daha önce sızdırdıktan sonra abonelik hizmetine girmesi aylar aldı.)

Mass Effect’in yayıncısı EA, Xbox Game Pass’in bir parçası olarak kendi abonelik hizmeti EA Play’i sunuyor. Oyun kasası, yeni eklemelerle rutin olarak güncellenir ve çoğu yeni sürüm, piyasaya sürüldükten sonraki bir yıl içinde hizmete girer. Mass Effect Legendary Edition’ın Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesiyle, koleksiyonun EA’nın beklentilerinin ötesinde satmasına rağmen bu zamanlama hızlandırılmış olabilir.

Geliştirici BioWare şu anda Dragon Age’in bir sonraki yinelemesi üzerinde çalışıyor , ancak aynı zamanda Mass Effect serisinin bir sonraki girişini de tanıttı. Bu ayın başlarında, bir teaser görüntüsü Geth’in geri dönüşünü önerdi , önceki ekip üyesi Liara’nın da devam filminde geri dönmesi (ve potansiyel olarak yıldız olması) bekleniyordu. Hiçbir sürüm penceresi paylaşılmadı.

It Takes Two , Unpacking ve Forza Horizon 5 dahil olmak üzere Xbox Game Pass’e yapılan en son eklemeler güçlüydü.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR