Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

World of Warcraft: Dragonflight DLC’si duyuruldu!

Bir sonraki World of Warcraft DLC paketi Dragonflight ön siparişe açıldı. DLC, oyuncular için tam bir süpriz oldu. Dragonflight güncellemesinin bu yıl geleceği bildirildi.

Dragonflight’ın dört farklı sürümü için ön siparişler açıldı. Standart sürüm 50 dolar, Heroic sürüm 70 dolar, Epic sürüm 90 dolar ve 130 dolarlık fiziksel koleksiyoncu sürümü (epic sürümün tüm dijital özelliklerini içerir). Sürüm seviyesi yükseldikçe kazanacağınız kozmetiklerin, özel bineklerin ve diğer içeriklerin sayısı artar. Ön siparişler, genişlemenin “31 Aralık 2022’de veya öncesinde” yayınlanacağını belirtiyor.

Dragonflight geldiğinde, keşfedilecek yeni bir kıtanın yanı sıra sınıf yeteneklerinin ve meslek sistemlerinin elden geçirilmesi de dahil olmak üzere WoW’a büyük değişiklikler getirmeye hazırlanıyor. Ayrıca DLC, MMO tarihinde ilk kez, yalnızca tek bir sınıf olabilen yeni bir oynanabilir ırk olan Dracthyr’i de içerecek.

Dragonflight’ın oyunun hayal kırıklığı yaratan Shadowlands genişlemesinden sonra kanıtlayacak çok şeyi olacak, ancak Blizzard şimdiden hatalarını düzeltmek için kolları sıvamış görünüyor. Blizzard kısa süre önce zindan ve baskınlar gibi içerikler için WoW’da factionlar arası grupları ilk kez tanıttı ve oyuncu odaklı WoW Topluluk Konseyi’nin oluşturulması yoluyla oyuncu geri bildirimlerine daha çok önem veriyor ve yol haritasını ona göre şekillendiriyor.

2
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X