Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Yaklaşan Overwatch 2 Betasından önce Junker Queen’in yetenekleri yayınlandı.

Overwatch 2’nin en yeni kahramanı olan Junker Queen’in yetenekleri hakkında Blizzard daha fazla ayrıntı yayınladı. Junker Queen’in ikinci beta sürümünde oynanabilir olması bekleniyor.

Junker Quenn’in Carnage yeteneği ve ulti yeteneği Rampage ile vurduğu hasarlar düşmanlarda yaralar açar. Yaralar zamanla düşmanlara hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda Adrenalin Rush adlı pasif yeteneği sayesinde Junker Queen’i iyileştirir.

Junker, Jagged Blade yeteneği ile bıçağı hasar vermek için fırlatılabilir ve tekrar komut vererek bıçağı geri çağırabilir. Junker Queen’in Commanding Shout yeteneği, hem sağlığını hem de yakındaki müttefiklerin sağlığını artırırken aynı zamanda kendisine %30 hareket hızı artışı sağlar. Ulti yeteneği ”Rampage” ise Junker Queen’in ileri hücum etmesine ve isabet alan düşmanlara yaralar açmasına neden olur. Rampage ayrıca hasar alan düşmanların iyileşmesini de engelller.

Mad Max’ten ilham alan Junker Queen, resmi çıkışını yakın zamanda bir Overwatch 2 etkinliği sırasında yeni bir Overwatch sinematik fragmanıyla yaptı.

Junker Queen, 28 Haziran’da başlayacak olan Overwatch 2 betasının ikinci turunda oynanabilecek. Oyunun ilk beta döneminden farklı olarak ikinci Overwatch 2 betası konsollar içinde mevcut olacak. Oyuncular, birkaç yeni haritada Orisa, Doomfist, Bastion ve Sombra gibi karakterlerin rework versiyonları test edebilecek, ayrıca Junker Queen ve Sojourn gibi yeni kahramanlarıda oynayabilecekler.

Blizzard’ın Overwatch 2 için büyük planları var, oyunun PvP kısmı ücretsiz olacak ve bir savaş bileti ilerleme sistemi gelecek. Blizzard, oyun çıktıktan sonraki ilk iki ay içinde ek bir tank kahramanı, yeni bir harita ve yeni kozmetikler ekleme planlarını detaylandıran bir içerik yol haritası yayınladı.

Overwatch 2, 4 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi ve PC için piyasaya sürülecek.Kaynak

1
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X