Haberler

Yeni Sims 4 güncellemesi ile artık ”Kurt Adam” olabilirsiniz

Sims 4’ün en yeni DLC’si keşfedilecek yepyeni bir mahalleyi ve kurt adamları geri getiriyor. Kurt adamlar, ilk oyunun Makin’ Magic genişlemesinde Sims’in bir parçası olmuştu, ancak bu yeni DLC paketi onları her zamankinden daha özelleştirilebilir hale getiriyor.

Kurt adam simülasyonları doğrudan sim yaratma sayfasından oluşturulabilir veya oyuncular mevcut bir kurt adamla arkadaşlık kurarak ve onlardan onları dönüştürmelerini isteyerek simlerini kurt adamlara dönüştürebilir. Simlerin azgın bir kurt adam tarafından yanlışlıkla dönüştürülmesi de mümkündür. Simler, tam bir dönüşüm için rotasını yönetmesine izin verilen veya Moonwood Mill’s Grimtooth Bar & Bunker’daki barmen tarafından iyileştirilebilen Werebies adlı bir hastalığa yakalanır.

Oyun paketi ayrıca barışçıl Moonwood Collective ve asi kurtlardan oluşan Wildfangs adlarında 2 kurt adam grubunu da tanıtıyor. Kurt adam simleri, her iki gruba da katılmayı seçebilir veya öfkelerini kontrol etmeye ve kurt adam öfkelerini evcilleştirmeye çalışan yalnız bir kurt olmayı seçebilirler. Sims 4’ün vampirler ve büyücüler gibi diğer doğaüstü sim türlerinde olduğu gibi, kurt adamlar becerilerini geliştirebilecek ve yeni güçlerin kilidini açabilecek.

The Sims 4: Werewolves paketi ayrıca, Cats & Dogs genişlemesinde sunulan evcil hayvan özelleştirmesine benzer şekilde, özel işaretler boyama ve damgalama yeteneği ile oyuncuların simlerinin tüylü kurt adam formlarını kapsamlı bir şekilde özelleştirmelerine olanak tanıyor.

 Werewolves(Kurt adam) DLC’si Steam’de 199,99 TL üzerinden fiyatlandırıldı. Sims 4’e Steam, Origin, PlayStation Store ve Xbox Store’dan ulaşabilirsiniz.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR