Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call Of Duty: Warzone ve Vanguard, 4. Sezon Başlangıç Tarihi ve Detayları

22 Haziran’da 4. Sezonun çıkışı ile Vanguard ve Warzone’a yeni içerikler geliyor. Mercenaries of Fortune olarak adlandırılan 4. Sezon, Vanguard operatörlerinin altınlar için savaşmasını konu alıyor.

Call of Duty 4. Sezon Başlangıç Tarihi

Sezon 4 güncellemeleri Vanguard için 21 Haziran TSİ saat 19:00’da ve Warzone için 22 Haziran TSİ saat 19:00’da indirilebilecek ancak Vanguard Sezon 4 Mercenaries of Fortune içeriği Warzone’un güncellemesini takiben resmi olarak yayınlanacak.

Call of Duty Sezon 4’te Bizleri Neler Bekliyor?

Yeni Operatörler, Silahlar ve Sınırlı Süreli Bir Warzone Etkinliği

Mercenaries of Fortune’un yol haritası, Special Operations Task Force Immortal’ın tanıtımıyla Vanguard ve Warzone’a gelen yeni bir operatör setini tanıtıyor. Sezon 4 için 100 seviyeli bir savaş bileti oyunculara sunulacak ve ek olarak 2 adet yeni DLC silahı bu yeni savaş biletinin ücretsiz seviyelerinde verilecek.

Special Operations Task Force Immortal’ın Captain Butcher’ı Sezon 4 savaş biletinin premium seviyelerinde açılabilir bir operatör olarak yer alacak. Task Force Immortal’dan Callum Hendry ve Ikenna Olowe ise sezonun ilerleyen dönemlerinde, kozmetik operatör paketleri olarak oyun içi mağazaya gelecek.

Savaş biletinin ücretsiz seviyelerinde yeni Marco 5 hafif makineli tüfek ve UGM-8 hafif makineli tüfek bulunacak. Sezonun ilerleyen zamanlarında, Push Dagger adlı bıçak kostümü ve Vargo-S saldırı tüfeği de savaş biletinde yer alacak.

Warzone’un Mercenaries of Fortune etkinliği, nişangah, silah tılsımı, amblem, çıkartma ve arama kartının yanı sıra silah kamuflajı gibi ödüller için tamamlanması gereken sekiz görevden oluşan geçmiş Call of Duty etkinliklerine benzer bir görev listesi içerecek. Sekiz görevin tümünü tamamlamak, Warzone’un zırhlı SUV’si için altın bir kostümün kilidini açacak.

Warzone

Yeni Resurgence Haritası, Caldera Güncellemeleri ve Yeni Özellikler

Mercenaries of Fortune, Activision’ın Rebirth Island ile hemen hemen aynı boyutta olduğunu ve takım arkadaşını yeniden diriltme özelliğine sahip olacağını söylediği yepyeni Fortune’s Keep Resurgence haritasını getiriyor. Fortune’s Keep, bir adada inşa edilmiş lüks bir kasaba ve paralı asker sığınağı içeren bir kale temasına sahip. Yeni haritanın tanıtım fragmanında detaylara göz atabilirsiniz.

Activision, 4. Sezon yol haritasıyla Fortune’s Keep’in kalıcı olarak Rebirth Island’ın yerini almayacağını doğruladı, ancak eski harita geçici olarak kullanılamayacak.

Caldera için oyuncular adada epeyce değişiklik bekleyebilirler. En büyük güncellemelerden biri, 4. Sezon’un haritadaki görünürlüğü iyileştirmek için adanın bitki örtüsünün %50’sini kaldıracak olmasıdır. Oyuncular daha iyi görebilmenin yanı sıra daha fazla yağma fırsatına da sahip olacaklar. Yol haritası, paralı asker kampları ve Başkent’teki çok sayıda bina gibi Caldera’da değiştirilen veya eklenen bir düzineden fazla alanı detaylandırıyor. İlgi çekici The Storage noktası da eski Verdansk haritasından dönüyor.

Warzone’un Caldera haritasının ek özellikleri arasında Plunder modları için ekstra para kazanan ATM makineleri ve Zırhlı SUV’ların tanıtımı yer alıyor.

Golden Plunder, Caldera’nın yaklaşan sınırlı süreli modu olacak. Golden Plunder’ın kuralları, Plunder’s Blood Money moduna benziyor, ancak oyuncu sayısı 120’ye çıkarılacak. Oyuncular öldüklerinde daha fazla nakit bırakacak ve bir galibiyet için gereken nakit miktarı 5 milyon dolara yükselecek.

Vanguard MP

Yeni Mod ve Haritalar

4. Sezon için oyuna iki harita daha eklenecek. Sezon açılışında, Call of Duty: WWII’deki savaş gemisi haritasının yeniden tasarlanmış hali olan ”USS Texas 1945” geliyor. Sezonun ilerleyen saatlerinde oyuncular, yıkımla dolu yoğun bir köyde yer alan küçük-orta ölçekli bir harita olarak tanımlanan yeni Desolation haritasına sahip olacaklar.

Call of Duty’nin Blueprint Gun Game çok oyunculu modu, Vanguard için ilk çıkışını yapıyor. Bu modun amacı tıpkı standart Gun Game maçı gibi bütün silahlarla düşmanları avlamaktır. Oyuncular bir sonraki silaha geçmek için bir düşmanı ortadan kaldırmalıdır. Silahlarda ilerlemesini ilk bitirren maçı kazanır.

Geleneksel Zombi Modu Geri Dönüyor

Başlangıçta Call of Duty: World at War’da görünen Shi No Numa haritası, Vanguard’a geleneksel bir zombi deneyimi getirmek için geri dönüyor. Geliştirici Treyarch, Vanguard’ın nesnel tarzdaki haritalarını daha geleneksel bir Zombi deneyimi için terk etti ve Shi No Numa bu klasik haritaların “gelişmiş” bir versiyonu olacak.

Treyarch, oyuncuların Shi No Numa’nın bu versiyonunun keşfedilecek yeni bir alan, Easter Eggs, yeni bir Wonder Weapon ve daha fazlasını içereceğini söyledi. Treyarch aynı şekilde çalışıp çalışmayacağını doğrulamamış olsa da, Activision’ın yol haritası blogunda sergilenen Wonder Weapon, orijinal olarak Shi No Numa haritasında yer alan Wunderwaffe DG-2 Wonder Weapon’a çok benziyor. Bu sürüm ayrıca Shi No Numa’nın geleneksel Flogger’ını ve elektrikli tuzaklarını içerecek, ancak oyuncular, Altar of Covenants ve Tome of Rituals gibi Vanguard özelliklerine erişmeye devam edecek.

Geliştirilmiş harita aynı zamanda Treyarch’ın devam eden Dark Aether anlatısına bağlı yeni bir hikaye gösteriyor. Bu ana Easter Egg, “yıkıcı bir savaşla sonuçlanan çok adımlı bir görev” olarak tanımlanıyor ve görevi eksiksiz olarak tamamlamak, oyuncuları bir arama kartıyla ödüllendirecek.Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X