Haberler

Hitman 3, ilk yeni haritasını ücretsiz bir DLC ile yayınlayacak.

IO Interactive, Temmuz ayı yol haritasında Hitman 3 için yeni haritası Ambrose Island’ın 26 Temmuz’da tüm oyunculara ücretsiz bir DLC ile geleceğini duyurdu. Bu, oyunun geçen Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana ilk yeni haritası olacak.

Fragmana bakılırsa Ambrose Island, dışlanmış bir isyancı tarafından yönetilen pis, tropikal bir bölge gibi görünüyor. IO Interactive, haritanın Andaman Denizi’nde faaliyet gösteren tehlikeli bir korsan çetesine ve birçok gizli sırra ev sahipliği yapan “gizli bir koy” ile “tamamen keşfedilebilir bir sandbox konumu” olduğunu söylüyor. Ayrıca harita, yeni görevler, zorluklar ve ödüller ile birlikte gelecek.

IO Interactive ilk olarak, o zamanlar kod adı “Rocky” olan haritanın ön izlemesini bu yılın başlarında yayınlamıştı. Mayıs ayında oyun stüdyosu, Hitman 3’ün yakında çıkacak olan Freelancer adlı roguelike modunun gecikmesini telafi etmek için Ambrose Island’ın çıkış tarihini hızlandırdığını duyurdu. Yeni modun başlangıçta 2022 baharında çıkması planlanmıştı, ancak şimdi bu yılın ikinci yarısında gelmesi bekleniyor.

IO Interactive ayrıca yol haritasında bir dizi başka değişikliği de özetledi. Himmapan Hotel’de 17 Temmuz’a kadar oyunun serbest dönüş yeri olarak değişiyor ve Wen Ts’ai’nin 15 Temmuz’da geri dönüş yapmasıyla Vicente Murillo’yu mevcut ”Zor Hedef” olarak ekledi.

Yeni harita 24 Temmuz’da yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir: Skull And Bones çıkış tarihi, yeni oynanış fragmanıyla açıklandı

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR