Haberler

Skull And Bones çıkış tarihi, yeni oynanış fragmanıyla açıklandı

Ubisoft’un dün düzenlediği Ubisoft Forward Spotlight etkinliğinde, Ubisoft’un korsan oyunu Skull and Bones, yıllarca süren geliştirme ve birden fazla gecikmeden sonra 8 Kasım’da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Oyun 8 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series X|S, Stadia ve PC’de (Epic Games Store ve Ubisoft Store aracılığıyla, ancak Steam’de değil) piyasaya sürülecek. Oyun ayrıca Google Stadia ve Amazon Luna’da yayınlanacak ve PC’deki Ubisoft+ aboneleri oyunu ekstra ücret ödemeden alabilecek.

Korsan temalı denizcilik oyunu, Sony’nin God of War: Ragnarok‘u piyasaya sürmesinden bir gün önce piyasaya çıkacak.

Oyunun çıkış tarihini duyurmanın yanı sıra Ubisoft, platformlar arasında çapraz oyun(Crossplay) ve çapraz ilerleme olacağını doğruladı.

Skull and Bones’da oyuncular korsanların kralı olmak için bir yolculuğa çıkıyorlar ve çeşitli ortamlarda deniz muharebelerine katılarak kötü şöhretlerini kat ve kat artıracaklar. Oyuncular sözleşmeler(görevler) alacak ve kaynakları toplayacaklar. Ayrıca deniz filolarını özelleştirebilecekler. Skull and Bones özellikle korsanlığın ikinci Altın Çağı olarak bilinen 17. yüzyılın sonundan esinlenen bir aksiyon macera oyunudur.

Skull and Bones ayrıca, en fazla iki kişiyle bir grupta oturum başlatarak veya bu oyuncuları oyun dünyasında birbirine bağlayarak co-op oynamayı destekliyor. Oyun ayrıca PvP’yi de destekliyor, böylece oyuncular filolarını diğer oyuncuların filolarıyla karşı karşıya getirebilirler.

Ubisoft ayrıca, Skull and Bones’u lansmandan sonra birkaç yıl boyunca desteklemek için “iddialı” lansman sonrası planları olduğunu söyledi. Bu “yeni içerik, etkinlikler, hikayeler ve zorlukların” hepsinin ücretsiz olması planlanıyor.

Skull and Bones’un The Ballad of Bloody Bones Collection adlı Premium Sürümü de mevcut olacak. Bu sürümde oyuncular ve gemileri için kozmetik ürünler dahil olacak. Bu paket ayrıca iki bonus görev, bir dijital sanat kitabı ve bir film müziğinin yanı sıra bir savaş bileti gibi görünen bir “Smuggler Pass” ile birlikte oyunculara gelecek.

Skull and Bones’u ön sipariş veren herkes Highness of the High Sea Paketine sahip olacak ve bu pakete Notoriety Garb Captain Outfit ve Coronation Firework gibi kozmetik ögeler dahil olacak.

Skull and Bones üzerindeki geliştirme ekibi, Ubisoft Singapur tarafından yönetiliyor ve Ubisoft’un Belgrad, Sofya, Berlin, Chengdu, Kiev, Montreal, Paris, Filipinler, Pune ve Şanghay’daki ekipler de oyuna katkıda bulunuyor.

Skull And Bones, E3 2017’de duyuruldu, ancak oyun birçok kez ertelendi. Oyunun, geliştirme süreci boyunca, 2020’de canlı hizmet yaklaşımına geçiş de dahil olmak üzere çok sayıda değişikliğe uğradığı söyleniyor.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir