Uncategorized

Last Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies haritası, Forsaken, 7 Ekim’de geliyor!

Son bölüm neredeyse geldi.

Call of Duty: Black Ops Cold War hayranları, önümüzdeki haftadan itibaren son bir Zombies haritasının keyfini çıkaracaklar. Treyarch’ın bugün yaptığı duyuruya göre, yeni harita Forsaken 7 Ekim’de ücretsiz olarak sunulacak.

Hayranlar, Omega’nın devasa bir Aetherial portal inşa ettiği batı Ukrayna’da gerçekleşecek gibi görünen Forsaken’de Requiem ve Omega grubu arasındaki “son hesaplaşmayı” deneyimleyebilirler. Bir son teaser görüntü hayranlara ikonik yeri yeniden yaşama fırsatı verir, “Redlight, Greenlight” kampanyası misyonunda aynı tesiste gösterir.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Soğuk Savaş Zombiler hikaye ederken aynı zamanda, Toten der Mauer Berlin’de Karanlık Lokmanruhu portal kapalı Die Maschine terk edilmiş Nazi araştırma tesisi ve Firebase Z. A Requiem Vurucu tim bir Omega Grup karakoluna oyuncular almıştır Soğuk Savaş’ın Salgın modu sağlamıştır Hepsi Forsaken’da sonuca varan daha fazla bilgi ve heyecan verici oyun.

Treyarch henüz Forsaken hakkında pek fazla ayrıntı açıklamadı, ancak duyuru önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla bilginin yayınlanacağını doğruluyor. Hayranlar ayrıca haritanın 7 Ekim’deki lansmanından önce altıncı sezondan bir oynanış fragmanı ve “kaçırmak istemeyecekleri” diğer teaser’ları bekleyebilirler.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Forsaken muhtemelen benzersiz bir Dark Aether harikası silahına da sahip olacak. Bugün yayınlanan bir teaser görüntüsü, muhtemelen yeni haritada inşa edilebilecek veya edinilebilecek bir baltayı gösteriyor. Hayranlar, bu yıl içinde Call of Duty: Vanguard’ın piyasaya sürülmesinden önce Cold War Zombies hikayesinde son bir heyecan verici macera bekleyebilirler

Forsaken 7 Ekim’de vizyona girecek.

Kaynak

15
31
28
0
25
5
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X