Uncategorized

New World, ilk günde 600.000’den fazla eşzamanlı oyuncuyla zirveye ulaştı ve hala büyüyor!

New World’ün sayıları yalnızca lansman sırasında CS:GO tarafından zirveye yerleşti.

New World’ün merakla beklenen lansmanı nihayet dünya çapında piyasaya sürüldü ve hayranlar oyuna büyük miktarlarda akın etti ve oyunun lansmanından sonraki ilk birkaç saat içinde 600.000’den fazla eşzamanlı oyuncuyla listelerin zirvesine yerleşti.

Yazma sırasında, Steam’in oyun istatistikleri, New World’ün 660.981 mevcut oyuncuda olduğunu gösteriyor ve bu, bugünün oyuncu sayısı açısından uzun süredir devam eden CS:GO’nun hemen altında. New World, Dota 2, Apex Legends ve PUBG gibi diğer Steam oyunlarını geride bırakıyor.

Belirli New World sunucuları için kuyruklar uzundu, özellikle de popüler bir yayıncı bu sunucuya katılmaya karar verdiyse, ancak oldukça hızlı hareket ediyorlardı. Sunucular eşitlendiğinde, oyun Steam’de daha fazla eşzamanlı oyuncuya sahip olabilir.

Bazı oyuncular 15.000’den fazla kişinin sırasını bildiriyor. Bazı oyuncuların da aldığı birden fazla hata var. Yine de çoğunlukla, insanlar kısa bir süre içinde yeniden sıraya girebilir ve bir sunucuya girebilir. Sunucuya bağlı olarak, sıra süreleri beş dakika veya beş saat olabilir.

undefined

Amazon’un en yeni MMO’su iki başarılı beta dönemine sahipti ve bugün dünya çapında kademeli bir sürümle piyasaya sürüldü ve çoğu insan için iyi sonuç verdi. Sırada beklerken hala bazı hatalar oldu ve insanlar oyuna girdikten sonra bazı çökmeler oldu, ancak çoğunlukla bu, New World için nispeten sorunsuz bir lansmandı.

Kaynak

37
21
39
7
10
9
9
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X