Haberler

VALORANT Gece Pazarı 19 Mayıs’ta geri geliyor!

Kostüm satın almak için fırsat arayan VALORANT oyuncuları, 19 Mayıs’ta Gece Pazarı’nın geri geleceğini bilmenin sevincini yaşayabilir.

VALORANT’taki silah görünümleri, donanımınızı estetiğinize veya tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmenin harika bir yoludur. Her kostüm paketi, oyuncuların koleksiyonlarına daha hoş kozmetik ürünler eklemelerine olanak tanıyan yeni ve heyecan verici bir tasarım sunar. Belirli bir sanat stilini seven oyuncular, stilin tüm paketini satın alabilir.

VALORANT kostümleri ucuz değil, yani her silah için kostüm istiyorsanız makul miktarda para harcamanız gerekecek. Neyse ki, Gece Pazarı periyodik olarak oyun içinde görünüyor ve oyunculara indirimli fiyata kostümler sunuyor.

Gece Pazarı, birden fazla rastgele kostümü indirimli fiyattan sunuyor ve oyunculara uygun bütçeyle birkaç ürün satın alma şansı veriyor. Bazen Gece Pazarı tam olarak aradığınız kostümleri sahip olabiliyor veya tam aksine içinde istemediğiniz çer-çöp kostümler olabiliyor. Ne olursa olsun, Gece Pazarı oyununuzu renklendirmek için birkaç ucuz kostüm elde etmenin mükemmel bir yoludur. Bıçak kostümleri gibi nadir öğeler de pazarda görünür, bu nedenle istemcide göründüğünde her zaman Gece Pazarı’nı kontrol edin.

Riot Games, VALORANT Gece Pazarı’nın 19 Mayıs’ta geri geleceğini doğruladı ve oyunculara hazırlanmak için bolca zaman verdi. Pazarınızda hangi kaplamaların bulunacağını kontrol etmenin bir yolu olmasa da, yaklaşan büyük indirim için bir kaç kuruş ayırdığınızdan emin olun.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

2 Yorumlar

  • Avatar for Aki
    Aki 11 Mayıs 2022

    test

  • Avatar for Joakim Purcell
    Joakim Purcell 12 Mayıs 2022

    Sonunda gece pazarı geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR