Haberler

Acend, Kiles ile yollarını ayırdı!

Acend, VALORANT oyuncusu Vladyslav “Kiles” Shvets’i yedek kulübesine çektikten bir aydan kısa bir süre sonra bugün yollarını ayırdı.

Kiles, Mart 2021’den beri Acend’in bir parçasıydı ve ekibin, Riot Games’in bugüne kadarki en önemli FPS etkinliği olan Aralık 2021’deki VALORANT Champions başta olmak üzere birçok turnuva kazanmasına yardımcı oldu. O ve Santeri “BONECOLD” Sassi, Acend’in Mart ayında VCT Masters One Reykjavík’e katılamaması ve grup aşamasını 2-3’lük bir skorla bitirmesinin ardından yedek kulübesine alındı.

Acend yaptığı resmi açıklamada, “En başından beri bizimleydi ve bizi şampiyonluğa kadar götürdü. Yaptığı her şey için kendisine teşekkür ediyor ve bir sonraki macerasında en iyisini diliyoruz” dedi.

Nisan ayı başlarında Kiles yedek kulübesine alınmadan önce bile Acend, Wave Yiğithan “DeepMans” Kesici ve David “Fizzy” Figueiredo ile antrenman yaparken görüldü. Bu ikisinin VALORANT Champions 2021 şampiyonu Acend’e katılıp katılmayacağı belli değil, ancak DeepMans şu anda Wave Esports yedek kulübesinde, Fizzy ise Mart ayında Team BDS’den ayrıldı.

Acend’in VALORANT kadrosunda şimdilik sadece Mehmet Yağız “cNed” İpek, Patryk “starxo” Kopczyński, Aleksander “zeek” Zygmunt ve BONECOLD var. Organizasyonun 2022 sezonunun ikinci bölümünden önce kadrosunu yenilemesi bekleniyor.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR