Haberler

Ride 4’ün Bu Görüntüleri Aşırı Gerçekçi

Büyük bütçeli yarış oyunları, video oyun stüdyolarının gülünç derecede ayrıntılı grafikler sergilemesi için her zaman uygun bir yol olmuştur. Kim bir lastikteki dalgalanmaları ya da Güney Amerika güneşinin rüzgarlığınızdan sektiğini görmekten hoşlanmaz? Motosiklet yarışı simülasyonu Ride 4’ten bir klip viral hale geldi ve bazı insanları ilk başta gerçek yarış kamerası görüntüsü sanmaları için gerçekten kandıracak kadar gerçekçi görünüyordu.

Görüntüler, İngiltere’ye benzeyen bir yerin yağmurla ıslanmış sokaklarında hız yapan bir motosiklet yarışçısının first person görüntüsünü gösteriyor.

Yeterince komik olan oyun geliştiricisi Milestone, Ekim 2020’de Ride 4’ü piyasaya sürdü. Dört ay sonra Ocak 2021’de bir PS5 ve Xbox Series X güncellemesi yayınlandı. Orijinal video JoyOfGaming adlı bir kanaldan görünüyor ve 4K ve 60 fps’de çekildi. İronik olarak, video ayarlarını yaklaşık 480p veya 360p ve 30fps’ye düşürdüğünüzde, internette karşılaşabileceğiniz rastgele yarış görüntüleri gibi görünmeye başlıyor ve ürkütücü gerçekçiliğe katkıda bulunuyor. Grafikler yükseltilmiş haldeyken hala inanılmaz görünüyor, ancak videonun kopyalanan ve yeniden yüklenen tüm sürümlerinden gelen daha düşük çözünürlüklerin ve dijital yapaylığın gözlerimizi gerçek izlediğimize inanmamızı nasıl etkilediği konusunda söylenecek bir şey var.

Gözbebeklerinizi test etmek istiyorsanız , Ride 4 şimdi Steam’de mevcut . Milestone aynı zamanda MotoGP, Monster Energy Supercross ve MXGP serilerinin arkasındaki stüdyodur.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR