E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Riot, VCT Champions’tan önce sınırlı sayıdaki VALORANT e-spor ürün koleksiyonunu piyasaya sürüyor

VCT Champions’ın başlamasından sadece birkaç gün önce Riot Games, ilk resmi VALORANT dünya şampiyonasını kutlamak için sınırlı sayıda üretilen bir giysi setini satışa çıkardı.

“Art of Greatness” başlıklı sınırlı sayıdaki sette iki unisex kapüşonlu (biri koyu lacivert ve biri “altın” renginde), uzun kollu ve kısa kollu bir siyah grafik tişört ve iki farklı şapkası bulunuyor. (biri “altın” ve diğeri koyu lacivert/gri).

Öğelerin tümü artık Riot Games ticari mağazasından temin edilebilir. Ancak herhangi bir sınırlı sayıdaki üründe olduğu gibi, yalnızca stoklar tükendiği sürece mevcut olacaklar ve Riot’un ürün yayıncısı, ürünlerin tükendiğinde yeniden stoklanmayacağını doğruladı.

https://merch.riotgames.com/tr-tr/ Riot gamesin ürün sitesine giderek bu kıyafetlere ulaşabilirsiniz.

Ürünler kapüşonlular için 85 dolar, uzun kollu tişört için 45 dolar, kısa kollu tişört için 35 dolar ve şapkalar için 30 dolar arasında değişiyor. Duyuru videosu, Grabbitz’in resmi VCT Şampiyonları marşı “Die For You”yu içeriyordu.

Riot, en son 2021 Dünya Şampiyonası da dahil olmak üzere geçmişte e-spor etkinlikleri için sınırlı sayıda başka koleksiyonlar da yaptı. Mağazanın bu koleksiyon sayfasında, bu öğelerin çoğunun artık “Emekli” olarak listelendiğini görebilirsiniz.( stok tükendi ve yeniden stoklanmayacak.)

Kaynak

9
6
3
9
2
8
5
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X