Haberler Nişancı(FPS-TPS)

VALORANT’ın Olağanüstü silah uğurlugu artık Prime Gaming’de

Prime Gaming hesabı olan VALORANT oyuncuları artık Prime Gaming ganimet sistemi aracılığıyla yeni bir ücretsiz silah arkadaşına sahip olabilir: Olağanüstü silah uğurlugu.

Olağanüstü silah arkadaşı, kontrolleri yöneten içinde küçük bir Hershey’s Kiss şekilli uzaylı ile küçük bir neon UFO’ya sahiptir. Oyuncular, Prime Gaming ganimet web sitesinin VALORANT sayfasından edinebilir ve bu bağlantı üzerinden veya Twitch’in ana sayfasından doğrudan erişebilir.

Oyuncular, yeni arkadaşı almak istiyorlarsa VALORANT hesaplarını Prime Gaming hesaplarına (henüz yapmadıysalar) bağlamaları gerekecek. Hesabınızı zaten bağladıysanız, Prime Gaming ganimetinin VALORANT sayfasına gidebilir ve Şimdi Talep Edin’e tıklayabilirsiniz. Uğurluk, bir sonraki oturum açışınızda kullanılabilir olacaktır.

Olağanüstü silah uğurlugu, Tower of Power ve Hot Take gibi diğer silah arkadaşlarının yanı sıra çeşitli spreyler ve oyuncu kartları da dahil olmak üzere Prime Gaming ganimeti aracılığıyla verilen birkaç kozmetik öğenin en yenisidir. Ancak bu diğer öğeler artık talep edilemez. Kullanılabilir oldukları süre boyunca bunu yapmanız gerekir.

Olağanüstü silah arkadaşının kullanılabilirliği için listelenen bir tarih aralığı yok. Sadece gidin ve mümkün olan en kısa sürede yakalayın, böylece sonsuza kadar kaybetme riskiniz olmaz.

Kaynak

27
21
47
2
16
0
2
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X